Radši to uvedu na pravou míru hned na začátku abych se nedostal později do problémů :)
Ano vyrazil jsem si o víkendu se šlapkou ale nebyla to obyčejná šlapka byla Vinohradská a také pěkně trénovaná.
Rozhodl jsem se konečně léčit tu klenbu a neběhat tak jsem zvolil zase kolo.
No a já stará schnilá brambora se nechal ukecat, že se lehoučce projedem. Já prej pojedu pomalu vemu to jako regenerační jízdu.
No jo ono lehce vypadá ale hůře dopadá.
Tak jsme vyrazili. Opravdu se mě držel a trpěl mé tempo. Ptám se stíháš :) jo prej pohodicka ,že rád občas jezdí pomalu :)
Ja docela makal abych nevypadal moc schnile ale co naplat rozdily se musí projevit on jel na 110 v pohode ja 140 a docela sem kroutil nohama. Pak jsem dostal šílenej nápad utahám ho v kopci :))
A jak mě to rychle napadlo tak jsem to hned nasměroval po modré kolem hálkova pomníku pěkně nahoru na závist . Tak já věděl že trapně slezu protože krpál je to pro mě šílenej a i zamlada když jsem ho vyjel si pamatuju že to zadara nebylo.
Ale mám prostě štěstí na diváky sotva jsme začaly stoupat ukázal mi záda a přede mnou se rozestoupili turisti koukaly jak funim.Dokonce povzbuzovaly . Teď přece neslezu . Tak jsem dřel. No stejne sem to nevydržel a ještě v dohledu jsem slez. No jo prásknu to na sebe. Vytlačil jsem asi nejtěžší začátek říkám odpočinu snad nahoře neusne. Nojo ale to už jel dolu mi naproti.
"Nasedej tady už se nasedá to dáš pomalu takhle nic nevyjedeš" Tak trochu s přemáháním nasedám .Žádnej převod není dost dobrej jde to šíleně teda spíš to nejde . "makej"
Nebudu to protahovat výsledek byl že šlapka byla odpočinutá a já byl totalně včudu.
Mám z toho nové poučení "Nechtěj ostatním ubližovat kopcem ublížíš si sám :))"
Jo tepák mi hodil novej rekordík překonal rekord se Silvou prostě se šlapkou to bylo výživnější :)
No a to byl začatek konce protože já se skoro strhal a to jsem měl plánovanou jen lehkou projíždku. Cestou domu se k tomu přidala záda a ja se trápil na 150 a šlapka co vám budu povidat "že s tebou pojedu i pod 100 to sem fakt nečekal " :)
No nakonec to nebyla vyjíždka ale docela slušnej trening ujel jsem 45km. Bylo až neuvěřitelný jak propastnej může být rozdíl v trénovanosti.(teda netrenovanosti)
Ale až odpočinu tak se má na co těšit .
Teda jestli mi bude stačit :))
:), moc hezky, drzim palce, teda slapky! To jen ukazuje, ze tak nejak ty vesmiry jsou spojeny, clovek dela pitominy a ostatni jak vidim taky:). A to je na tom hezky. MSF!
OdpovědětVymazatco ti budu povidat tři dny jsem se z toho daval dohromady :)
OdpovědětVymazatale odpocivalo se snim dobre, ale uz se tesim az si odpocine a ja nebudu stihat :)
OdpovědětVymazatTak ted nevim jestli bych se neměl vymlouvat na překlep u té poslední věty
OdpovědětVymazat"Teda jestli mi bude tlačit" :))
A proto radši šlapu sama :))))
OdpovědětVymazat