Jo v sobotu má být vedro. Prej to bude chtít čepici. Nojo ale kam já jsem jí dal ? Jednu pěknou bílou kšiltovku jsem nedávno dostal. "Nevíte kde je ta čepice z 1/2Pimu ?? Já jí mám. " Tak jo už jí nevlastním nedá se nic dělat musím si ji půjčit :).
Sobota se blíží přípravy vrcholí a čeká mě můj teprve třetí závod. Někdy na začátku roku kdy se začali chystat lovci mamutů jsem se nechal nalákat hezkou přírodou a přihlásil se.
Tak což o to Mammut by se mi určitě líbil ale už v lednu se vědělo že bude horko tak jsem se radši přihlásil jenom na půlku . Ono taky není kam spěchat a třeba ho jednou taky dohoním.
Musím říct že i když jsem si po 1/2 Pimu říkal, že závody asi nejsou pro mě tak na tohle se docela těšim. Bude to docela něco jiného bude tam relativně málo lidí. No jo ale to můžu zabloudit . Taky můžu bejt poslední prý tam budou samí závodníci a s mojím šnečím tempem přes 2 hodiny to je dost realný.
Koukám do deníčku jakpak jsem se snažil v květnu no s běháním nic moc .Ta moje klenba mě pořad nutí k jisté opatrnosti a načatá achilovka jasně rozhodla o změně přistupu k objemu. Nakonec jsem to teda vyřešil klasicky po svém a zatím to vypadá že celkem dobře. Naběhal jsem 98km a cestou do práce a z práce nachodil 145km. A abych nezapoměl nohy jsem doformovával v lezačkách asi 10 hodin :).
No uvidíme .
Znova koukám na počasí . Teď to zas vypadá že budou nějaké přehánčičky, no super bude chlazení.
A když bude nejhůř vlezu si někde do potoka :))

Žádné komentáře:
Okomentovat