4:50 nevím proč ale nečekám na budík a jdu znova zkontrolovat věci a připravit se na cestu.
6:00 sedíme v autě a mířime směr Novohradské hory (to slovo hory mi dojde až později) . Říkám právě vybíhají mamuti venku je příjemnej chládek zatím to mají dobrý.
Parkujeme na louce , máme slušnou časovou rezervu přesto už je celkem plno. Vyzvedáváme věci usměvavé slečny po nás chtějí nejaké číslo tak dostávám první mínus a tak nás hledaj podle jména :)
Přijíždí autobus který nás poveze na start. Je jen jeden. Je sice delší ale nechci nic říkat to je málo :). Neinformovaný řidič řiká že jede jen sám. No cpem se co to dá stejně to nejde dveře se zavírj ale já jsem uvnitř. Venku pořád stojí dost lidí , snad pojede druhej .
V autobuse je fakt husto . Stojím na jedné noze a ještě né na své o držení si mohu nechat jen zdát. Pár prvních zatáček a zabrždění a najednou je vic životního prostoru ale jedem hurá.
Zatáčka střídá zatáčku kopec střidá kopec. Jedem douho. Začínaj je ozývat hlášky "neveze nás nějak daleko" "To nemůžu do večera stihnout zpátky"
V jednom kopci řidič nestihá řadit .Grrrr grr autobus couvá. Grrr grrr pořád nic zase couváme. Vypadá to, že budem vystupovat . Řidič nakonec svůj autobus zvládl a my se rozjíždíme a jedem dál. Začínám chápat že bude třeba přehodnotit dnešní cile. Jsme konečně v cíly tedy vlastně nazačátku:)
Co to co se to děje vylejzám a pajdám protože z toho stání v autobuse mě docela bolí koleno no začíná to dobře. Venku už je o hodně lépe . Je pravda že někteři ješte nezačaly a už leží na zemi a nevypadá to že by se jim chtělo do závodu.
Také vidím Miloše v hloučku běžecké školy má super číslo 1100 což je čas startu.
Ještě než stačíme vystartovat probíha po trati už pár maratonců a co je neuvěřitelné i první Mammut a kdo jiný než Dan. Foták se mi přepnul do prohlížení než mi to dojde vidím jen Danova záda.
Start je 200m zpátky . Jdeme skoro 500 a z kopce . No to nezačne dobře protože z profilu si pamatuju že prvních 3,5km je do kopečka.
Mám medajli . Koukám je na ní šnek super myslely i na mě jsem spokojenej.
Voda mi nedělá už dobře jdu stát frontu na ten žlutej . Něco není v pořádku při mluvení se zasekávám musím se nadechnout je mi divně tepák se drží nezvykle vysoko na to že je už pár minut po doběhu :( Dávám konečně chlazený a nevěřim tepák už se konečně začal ke mě chovat slušně. Konec dobrý všechno dobré. Musím říct že tenhle závod mě dostal prostě byl nejlepší , né kvůli výsledkům ale kvůli pocitu. Takže za rok se zase budu těšit.
Hezký, moc gratuluju!!!! seš zkrátka dobrej:), užij si to... škoda, že jsem odjel kvůli zádům dřív a neviděli jsme se.. MSF! 12:)
OdpovědětVymazatjj škoda že sem ty medajle musel snist sam :))
OdpovědětVymazat