No naštěstí k tomu aby mě přivezly domu nikdy nedošlo. Ale stetkání s nimy jsme se stejně nedokázaly nikdy vyhnout :)
No netrvalo to moc dlouho a už jsem byl na cestě na Ameriku.
Ale to předbíhám . Minulý týden byl týden lízaní ran utržených na silvě . No nejhůře dopadly lytka :) Ne ne nebyly bolavá ani namožená byly pěkně do ruda spálená protože já trouba jsem si namazal všechno ale nohy to přece nepotřebuji ty už jsou zvyklé dost . A kdo by čekal že místní lasery budou tak opalovat :)) Taky klenba bolela víc jak obvykle tak jsem místo běhu zvolil chůzi . A jelikož jsem pako stejně mě to nedalo a řikám potřebuješ trénovat kopečky tak aspoň ty poběžíš .
No a blížím se k cíly přišel víkend jak se říká dlouhej běh. No jo ale jestli dám cokoli delšího tak si ty nohy zase můžu schovat do skříně.
Nebudu se stím přece párat . Kde bolí nohy nejméně ?? No přece v botách na kolo . Takže plán byl jasnej. No a když už mi tak ležela v hlavě ta amerika tak jsem se tam vydal.
Naplánoval jsem trasu tam a zpět kolem 70km to jde, jiný to běhaj proč bych to nedal na kole :)) Pár mírnejch kopečků a byly jsme tam .
Asi jsem nějak zestárl . Vypadalo to tam podobně ale duch se jakoby vypařil prostě nic . Žádnej zvláštní pocit prostě prázdnota jen turisti a cedule pod pokutou 15000 vstup zakázan. Je vidět že i inflace zapracovala . Tenkrát to bylo za 500 :)) Ale nás naštěstí nikdy dole nechytli.
Nakonec výlet to byl pěknej a noha ani moc nebolela .



Krasny! A co kricel jsi? Atanaaaaaa.. Vinettou!!!:)
OdpovědětVymazatMusim se tam zase vydat ve vsedni den tam bude hezky. Jen co se prestehuju a bude kde vypustit psa, tedy KRAKENA!:) MSF! At nam to hezky beha, nebo jinak pohybuje.. 12:)
Nekřičel nechám si to na jindy a pak to rozbalim "Atanaaaa .. Mamuteeeé!!!" :)) asi napřesrok když se budeš snažit :) Jinak dneska už to zase běželo snad to vydrží:)
OdpovědětVymazat