pondělí 13. června 2011

Vzpomínka na Ameriku.

Když jsem nedávno četl jak Honza do Ameriky došel , pardon doběhl :) . Tak  to ve mě vyvolalo jakousi nostalgii. Před mnoha a mnoha lety ,no dobře asi 30ti jsem tam byl za škodnou stejně jako tehdy mnoho ostatních vrstevníků. Dobře si vybavuji každý pátek před odjezdem jak mi doma  kázaly . "A opovaž se aby tě přivedli policajti "
No naštěstí k tomu aby mě přivezly domu nikdy nedošlo. Ale stetkání s nimy jsme se stejně nedokázaly nikdy vyhnout :)


No netrvalo to moc dlouho a už jsem byl na cestě na Ameriku.

 Ale to předbíhám . Minulý týden byl týden lízaní ran utržených na silvě . No nejhůře dopadly lytka :) Ne ne nebyly bolavá ani namožená byly pěkně do ruda spálená protože já trouba jsem si namazal všechno ale nohy to přece nepotřebuji ty už jsou zvyklé dost . A kdo by čekal že místní lasery budou tak opalovat :)) Taky klenba bolela víc jak obvykle tak jsem místo běhu zvolil chůzi . A jelikož jsem pako stejně mě to nedalo a řikám potřebuješ trénovat kopečky tak aspoň ty poběžíš .

Jak sem řek tak se i stalo chodil sem pobihal po kopečkách hezky mě to šlo. Ale stejně cestou domu to my zbývaly sotva dva km to najednou udělalo au au a pokorně jsem šel na autobus. Takže výsledek klenba je na tom stejně néli huře :( Ve čtvrtek sem nakonec dokázal i vyběhnout . Dokonce bylo znát, že jsem asi něco v novohradskách horách  i potrénoval moje kopce už vlastně nebyly ani kopce i když to v nich šlo pořád stejně blbě.
No a blížím se k cíly přišel víkend jak se říká dlouhej běh. No jo ale jestli dám cokoli delšího tak si ty nohy zase můžu schovat do skříně.


Vlastně proto se  tento příspěvek také mohl jmenovat "vždy existuje nějaká cesta "
Nebudu se stím přece párat . Kde bolí nohy nejméně ?? No přece v botách na kolo . Takže plán byl jasnej. No a když už mi tak ležela v hlavě ta amerika tak jsem se tam vydal.

Naplánoval jsem trasu tam a zpět kolem 70km to jde,  jiný to běhaj proč bych to nedal na kole :)) Pár mírnejch kopečků a byly jsme tam .

Asi jsem nějak zestárl . Vypadalo to tam podobně ale duch se jakoby vypařil prostě nic . Žádnej zvláštní pocit prostě prázdnota jen turisti a cedule pod pokutou 15000 vstup zakázan. Je vidět že i inflace  zapracovala . Tenkrát to bylo za 500 :)) Ale nás naštěstí nikdy dole nechytli.

Nakonec výlet to byl pěknej a noha ani moc nebolela .

2 komentáře:

  1. Krasny! A co kricel jsi? Atanaaaaaa.. Vinettou!!!:)
    Musim se tam zase vydat ve vsedni den tam bude hezky. Jen co se prestehuju a bude kde vypustit psa, tedy KRAKENA!:) MSF! At nam to hezky beha, nebo jinak pohybuje.. 12:)

    OdpovědětVymazat
  2. Nekřičel nechám si to na jindy a pak to rozbalim "Atanaaaa .. Mamuteeeé!!!" :)) asi napřesrok když se budeš snažit :) Jinak dneska už to zase běželo snad to vydrží:)

    OdpovědětVymazat