úterý 7. června 2011

Ano, běhám nejraději sám.

Jo přesně takhle jsem Milošovi odpověděl na jeho otázku v anketě. Nevím proč ale pořád se mi to motá v hlavě. Je to vlasně vůbec pravda ?.

Ono nic není černo-bílé tak vlastně ani ten můj náhled na mé běhání. Vlastně  hlavně záleží jak je otázka položená jak jí pochopím a také kdy na ní odpovím.

Nakonec co to zkusit z druhé strany .
Proč vlastně tedy nejraději běhám sám ?
Jasně, protože je to nejjednodušší a nejpohodlnější . Vyběhnu si kdy chci kam chci a nemusím se ohlížet na čas někoho dalšího.
 Ale i kdyby nám sedly časy tak každý má jiné tempo a pokud mám běhat na pohodu a užívat si to tak nemůžu letět jak raketa a pokud zrovna chci aspoň trošku trénovat tak zase nemůžu běhat jako šnek. V neposlední řadě je tu ten čas . A tak jako cesta vede do kopce a z kopce tak i já občas potřebuju zalézt do svého kouta a udělat si v hlavě pořádek.

Co si položit otázku . Líbilo by se ti občas se někým proběhnout pokecat a nikam se nehonit . Jo tak to by bylo jednoznačné ano . Ale ani tohle nemusí být bez zádrhelu protože nedávno třeba Honza psal něco o tempu 4:30 a že si i pěkně pokecal :)) tak pokecal v mém případě ale s mrtvolou :))

Takže druhá varianta "Nejraději běhám s kamarádem nebo přáteli " nemohu říct ano ale jen, rád bych :)

No a máme tady poslední variantu "Pro mne je nejlepší závod, líbí se mi ta atmosféra" a i tady se dá odpovědět Ano, když to na mě přijde ale není to často :))

No a teď dělejte a vyhodnocujte ankety :)

Žádné komentáře:

Okomentovat