Tak jsem asi šílenej a sám sem si nadělil tenhle dárek. Já kterej na sebe vždycky všechno vykecá jsem si založil blog. Teď je jen otázka o čem si tady budu psát? A jelikož jsem před rokem začal běhat a konečně řešit něco se svým sádlem tak to bude nejspíše o sportování ale i jiných šílenostech které mi uvíznou v hlavě.
Asi proto že se občas potřebuju vykecat a tohle je lepší než mluvit do zdi a čekat až spadne :) Možná Taky trošku pro někoho kdo se s tím vším pere jako já a třeba by to někoho mohlo navést na nové myšlenky.
Vlastně můj blog je asi nejvíc inspirovaný Honzou protože když jsem začínal něco dělat tak to byl právě jeho blog společně běžeckou školou které se mi staly jakousi biblí jak to dělat nebo nedělat . Ale o tom někdy příště až se budu vykecávat z toho co bylo.
Dnes je vlastně takovej hezkej den "Mám svátek" je pravda že už jsem trošku odrostlejší ale to nic nemění na to že dárky já rád. :) Koukám že i ostatní kam jsem během své cesty zabloudil si dnes napsali něco do svého deníčku. Asi taky malej dáreček . Někdo si nadělil dokonce chlupatej. :)
No a já si nadělil tohle .
Gratuluju! Tak nám k mé pozici "duší žena" přibyl další rozměr.. "duší dítě" :) a tak to asi má být, protože to máš aspoň jistotu, že budeš stárnout pomaleji a že se na všechno budeš koukat tím pravým okouzleným pohledem:). MSF! 12:)
OdpovědětVymazatDíky a znáš to "kdo si hraje nezlobí" ale dneska si radši hrát nebudu ono by zejtra mohlo bejt hezky a to možná ani nechceme :))
OdpovědětVymazatDnes jsem objevila Tvůj blog, to jsou mi věci. Hned jsem se přihlásila do členství :o)
OdpovědětVymazatVítám Tě v našich řadách!
To teda brzo :)) Neboj taky te bedlivě sleduji :)
OdpovědětVymazat