pondělí 18. července 2011

Jak si noha vzala dovolenou :)

Tak jak jsem napsal tak to skoro bylo . Jednoho dne jsem  našel na stole vyplněnou žádanku o dovolenou . No co jsem měl dělat . Pořád už rok si na něco stěžuje někdy více někdy méně. Ještě poslední pokus říkám hele žádná dovolená nebude musiš běhat. Stejně mi to nepomohlo vymluvila se že za týden jedeme na Lužnici a tam, že se stejně běhat nebude. Tak jsem nakonec vyměk podepsal a smířil se stím, že na co nejdelší dobu nechám nohu aby se rekreovala. Schválně jestli to vydržim a zda mi to bude chybět (asi sem lenoch  musím se přiznat,  že zatim nechybělo) ale popořadě.

Když se nic nedělá tak to musí přestat bolet , no není to pravda . První týden ještě než jsme vyrazily na vodu si vesele klenba pobolívala a bylo jí jedno jestli běhám nebo neběhám.
Pak přišla Lužnice a procedury . Masáže o kameny a občas i bahno. No když si umí vybrat to nejhorší počasí dobře jí tak. Voda byla užasná a poslední den se opravdu vydařila.

Noha už bolí jen občas nebo vůbec asi se tam něco děje . Den je vyloženě na vodu včera celej den pršelo dnes neprší takže si tu zimu docela užívám aspoň je sucho (dočasu) . Opojeni několikadenním nevyklopením nám dodávalo víc a víc drzosti sjíždět i to co by mě v prvních dnech ani nenapadlo. No nakonec to přislo . Vůbec nebyl vidět . První dvojka to ustála . To dáme taky . Dyť je to jen půl metrové . Krásný véčko vlny se tam pěkně čechraj , správně nasměrovat. OK špička je tam jde dolu paraááda vezem se jen to teď ustát . Drc šutr vlevo loďka lehce do naklonu v pravo . Dcéra do náklonu vpravo . Já do naklonu vpravo . Ztráta kontroly a jsme ve vodě . Držim pádlo chytám botu zbytek je přivázanej . Naštěstí stačíme a tlačíme parník ke břeku. Asi mě někdo nakop tentokrát nebolí noha ale stehno a to pořádně.
Nakonec si říkam lepší je stehno  než hlava protože ta by ten šutr asi nerozdejchala. Nastěsti je poslední den .

Končí 14 dní které noha dostala . Rekapitulace fakt to pomohlo levá klenba skoro o ní není slyšet . Pravá noha nechtěla zůstat pozadu tak má na stehně pěknej fijalovej koláč a kulhá. Tělo to ale nerozdejchalo a po návratu z chladné dovolené začalo kompenzovat chladno vytvářením teploty . No co naplat začínám se kamarádit s paralenem .A je to dobrej kamoš vůbec nechce abych se ho pustil . No zkrátim to Noha dostala dalších skoro 14 dní dovolený. Venku se mezitím udělalo nesnesitelně vedro .

Né nejsem zavislák vůbec mi to nevadí že nic nedělám.

 Uterý první test odolnosti na stěně. Jde to kupodivu dobře skoro mam pocit že jsem o maximálně jen 10% horší než jindy a to jsem skoro měsíc nic nedělal. No nechvalme den před večerem . Sice sem se citil jen o 10% huře s výkonností ale následky jsou asi 300% .
 Nechápu .A to sem už chtěl zkusit běhat. Středu odkládám. Čtvrtek ne to nepude všechno mě pořád bolí . Smiřuji se s víkendem . No víkend měknu šetřim  nohu a dávam 3hodky na kole . Výsledek noha v pohodě . Tělo ?? Ne ja prostě nikdy nedostanu rozum zase jsem na šrot :))

No ale konečně mám pocit že Noha má po dovolené a uvidime jak se bude snažit. Je pravda že ještě  občas cejtim v klenbě nejakej tah ( asi přece jen to kolo) ale nebolí . Asi se moc pozoruju kdysi by to pro mě nic neznamenalo dokud nic nebolelo tak to vždy přece přeslo. 
No budu  věřit že jsem to udělal správně, tˇukám na dřevo (čelo) a uvidíme co přinesou příští dny.

2 komentáře:

  1. :), je to fajn, ze se ti noha vratila z dovolene! Tradicne jsi me pobavil, tak nastuzeni zmar a behu zdar! :) MSF! 12:)

    OdpovědětVymazat
  2. diky :) včera sem opatrně začal a už začínám mít roupy premýšlím že bys šel na nike nebo noční Prahu :) Ale zádný rozběhavání už nebude pokud to bude cejtit šoupu tam jinou aktivitu kolo je na nohy (mimo kolen) super.

    OdpovědětVymazat