úterý 16. srpna 2011

Prázdniny jsou prázdniny


Né nejsem učitel ani nic podobného a žadné prázdniny nemám . I v práci před sebou tlačim horu věcí která se musí dokončit ale systém nějak  blbě funguje protože nahoru se pořád něco důležitého přihazuje a dole to začíná slušně plesnivět. Ještě ke všemu je to spíš práce pro cvičenou opici . Né nestěžuju si to jen mělo dokreslit prázdninovou atmosféru a  mé možnosti dovolené. V tomhle směru jsem v pohodě už jsem se naučil  přepínat .
Koukám že naposled jsem psal o nějaké noze:) . Prázdniny jsou takové  mrtvé období dokonce se mi ani do ničeho nechce. Když se podívám jak dopadl zbytek července tak je to docela bída.

Naběhal jsem za ten zbytek nějakých 30km. To je sila ale co by člověk pro svojí nohu neudělal.
Na kole  už to bylo o trošku lepší tam se vylouplo něco kolem 200km .
Horší je, že když se zamyslím nad tím relativně malým množstvím tak stejně půlku z toho jsem dělal ve stavu "měl bych" .
Největší  sranda je že na kole jezdim abych šetřil nohu ale zase dostavaj docela slušně zabrat kolena.
Takže to je super volba  Klenba nebo Koleno (jeje peknej nadpis).

Abych měl nějakou běžeckou motivaci tak jsem se nakonec přihlásil na Nike.
Sice uplně nesouhlasim s tím jak Nike využilo situace. Ale je to jako v supermarketech stěžujte si na slevy :))) No a kdy se zase budememe moci proběhnout po takové trase. Už se docela těším na průběh václavákem. A nepřihlaste se když  startovní značku u žlutejch lázních namalovalí na chodník už před měsícem a pořád bije do očí :))
Dlouho sem přemýšlel co si nechám napsat na triko . Třeba " Lama zůstane lama" nebo "Poslední vyhraje" ale nakonec zvítězilo heslo "Dokud běžím ještě žiju !" .
Díky tomu jsem byl málem obviněn od jedné šlapky že jsem to opsal od nich protože oni mají heslo "Když šlapu tak žiju" . Asi tam někde bylo nějaké podvědomí ale významy jsou různé  oni si užívají a já přežívám :))
Taky koukám kolik lidí se najednou hlásí kolem mě . Jeden známej, že prej je to nesmysl že  nepujde a najednou hele uvidime se tam on mě synek přihlásil :))

No bojim se že tolik běžců ještě Praha neviděla. Tak teda uvidíme se v sobotu :))

3 komentáře:

  1. No snad az za par dni.. tusim 3.9.:), jinak ted casteji beham kolem, tak to vidim na chodniku.. Se synem pilne trenujem, tesim se, ze spolu pobezime.
    Taky se porad jeste placatim a nemuzu se tesit z nejakeho volna, je to nejak zaklete a "ve vzduchu", ale preci jen.. Volnost se rodi postupne, jako, kdyz se probouzi jaro.. Tak do toho! 12:)

    OdpovědětVymazat
  2. Podle toho co čtu tak budes pro synatora dobrej vodič takže se svama možná svezu :)) tak ho moc nenatrenuj :))
    Ja to jaro vidím v těch souvislostech že se obcas stanou záplavy a spousta lidí si diví jakže se to mohlo stát. :)) Ale co, po bouřce je vždycky čistčí vzduch :)) Tak at vam to beha.

    OdpovědětVymazat
  3. no nevim:), dneska "jsme" meli krizi:), jen 7.7km, ze pry beh je sileny, akorat, ze je to pry jedina vec, co funguje, kdyz clovek chce shodit a dostat se do formy:)..
    Uvidime, ja to vubec neberu na zadny cas, hlavne na pohodu, kdyby vydrzel delsi dobu behat..
    Jinak ty zaplavy a prutrze, uplne jsio to privolal..:) At ti to dobre beha, at mas stestnou ruku s nalezenim nejeka cesty z prace/do prace.. vim, ze pro nas, co se starame o rodiny neni uplne jednoduchy to zvsecno skloubit. Tak at to zvladnem.. 12:)

    OdpovědětVymazat