Minulý mrazivý týden byl plný zvratů a překvapení.
Pondělí jsem ještě vybíhal do mrazu ale to byly teploty jen lehce pod nulou. Ale jak přituhlo tak jsem skončil doma na roťasu :)
Pak se dovídám že by nebylo špatný vzhledem k podmínkám skáknout do fitka na běhátko.
Teda na běhátko by mě nikdo nedostal . Ale mít možnost si s Honzou zaběhat a pokecat trošku začalo obrušovat mou averzi k pásáku.
Nojo ale nic není tak jednoduché jak to vypadá . Ve čtvrtek mi prostě bouchnul papiňák:( jestli to bylo tim že bylo doma přetopíno nebo tím mrazem to opravdu nevím.
Jsem totalně .... píšu Honzovi že nic nebude .
V pátek to pořád stojí za starou bačkoru. Nakonec mi kotě povídá kup si pořádnou tu kvalitní čokoládu a uvidíš co to s tebou udělá. Tak jsem se večer léčil kvalitní čokoládou :)))
Sobota ráno cvak něco přeskočilo (už to vypadá že budu případ pro chocholouška pořád mi přeskakuje :))
V hlavě najednou mám uklizeno. Honza ale pátek naznačoval že možná bude simulovat nemoc. No mejluju jak to teda vypadá . Naštěstí nestíhá ale že prej razí :)
Nechce se mi . Ale pokud nepudu totálně zabiju sobotu a pak budu otravenej že sem to nezkusil.
OK říkám tak já teda jdu moc mi neuteč nestíham :)
Balim připravuju pití míchám něco na bázi leteckýho benzínu :)
A poprvé v životě vyrážím na běhátko do fitka ale všechno je jednou poprvé :))
Dorazím do cíle
.
Hned u vstupu zase způsobuju rozruch protože ptám "jste tady jediné fitko v okolí mam tu sraz a nerad bych se splet a vlez do jineho fitka:))" No vypadá to dobře prý jsou jediné v okolí.
No podle instrukcí jsem dobloudil do šatny snažím se zapamatovat složité číslo skřínky 222 a hledám vstup do mučírny. Vylezu do dalšího patra a nacházím vstup. Podvědomě fixuju "seš o patro níž nezapomeň až se budeš vracet jseš o patro níž "
Vlezu dovnitř a co to mé oko vidí stojí tam 12 pásaků. No nedá se nic dělat když už jsem tady tam už musim . Ale co když se může vozit na dopravníku hnědý uhlí proč né já :)
Hned u okna mi nechal Honza místo ale na to nemám játra takže jdu na opačnou stranu budu pěkně ve stínu velké dvanáctky :)
Když sem ho viděl jak to tam valí už se mi chtělo křičet hořííí hoříí no co budu povídat valí to tam pro mě nepředstavitelnou rychlostí jak hasiči k ohni. :)
Pak už to pobíhalo skoro samo. Musel jsem chtě nechtě uznat že na tom pásu něco je. Venku nevědomky zpomalíte ale tady to nejde takže co vydržet nebo zase šáhnout na tlačítka a ubrat si ??
No co budu povídat takové exoty tam už dlouho neměly :))
Jestliže se některá ženská stihne převléct 2x za den tak Honza ten to dokáže 2x do hodiny .
Naštěstí tam nikdo nevydržel tak dlouho a proto neviděl jak se Honza mění před očima modrá červená zelená bílá a cilová černá :) Je pravda že i já jsem byl nucen po 1,5 hodině změnit zelenou za naší teamovou modrou :))
Naštěstí když už se večer začlo stmívat tak Honza říká ok už končíme :))
Byl jsem rád že končíme.
Jenže to jsem nevěděl co mě čeká až se pás zastaví.
Najednou se to všechno začlo houpat ale fakt velmi . Sice né tolik do strany jako ze řetízkáče. ale přesto ten titanik byl slušně rozhoupanej .
Honza se vlnil směrem k šatnám předemnou naštěsti trefil ty panské na první pokus :)
Vlezem dovnitř Honza zamíři ke své skřínce. Titanik se houpal pořád dál . Vzpomínám na fixaci "jseš o patro níž" rozhlížim se jak zmatená srna ale schody dolu nikde jen nahoru jsem zmaten pak mi dochází ze koukám přímo na skříňku 222 . Co ta skříňka dělá v tomhle patře ? Aha my jsme sem vlezli jinudy :))
OK nejhorší je za mnou . Není cestu do sprch někdo naprojektoval tak kluzkou dlažbu když se poleje vodou . A kdo by čekal že to tam někdo pocáká ?? žejo :))) No parnik se asi ještě houpal ještě asi dvě vteřiny bojuju s rovnováhou ruzně se kroutim ale nakonec stejně ležim na zemi . No musim říct podle jedné písničky "Dopadlo to výborně jsem jen trošku v šoku" nic co by se muselo šít nebo sádrovat :))
Běhátkovej den jsme stylově zakončily iontákem. :))
Teď jsem ještě nafetovanej ted to ještě nemůžu hodnotit nebo vlastně můzu .
Dávám tomu na stupnici od 1-10 hodnotu 12 :)
tak at se vam taky daří

Jsem rad, ze jsi prijel, ne nadarmo se rika odrikaneho chleba nejvetsi krajic:). Chtel bych jenom podotknout, ze vim, proc mi to bezelo rychleji.. Muj pasak (oproti Tvymu) mel totiz nalepku "Behej jako nikdy predtim"..
OdpovědětVymazatJen me trosku na priste setri - zadny takovy -- tak dojedeme jeste hodku.. nedame kopce? Zadnej kvalt dobehni stovku a jdeme..
Bylo mi potesenim, bylo to silene dobry, nebo dobre sileny, nebo silene sileny..:).. MSF! 12:)
Blázni.... I když trochu závidím
OdpovědětVymazatNevím, co by se muselo stát, abych šla na běhátko já ;o)
2 Pulec Sám bych tam nešel ale uznej když ti Honza řekne pojd lehce poladíme pokecáme uděláme si chuť na pivko. No já jsem neodolal :)
OdpovědětVymazatNo a moje citlivé dutiny mi zase ráno při mrazivé cestě do práce říkaly "běhat v tomhle zbláznil ses :)))"
Píšu pod odpovědět, neb se mi furt nechce zobrazit okýnko komentář:-(
VymazatJste blázni :-), ale z tý kategorie, co já můžu. Jsem se tu u čtení dobře bavila, tak mne jen mrzí, že jsem tam nebyla a neviděla to naživo:-)))
Mam stejnej problem jako Kopretina - myslim, ze by priste mohli dodat nejaky zvukovy zaznam :) Podobne jako Tony K ke kazdemu svemu prispevku prihodi klip nejake hudby co ma rad tak 12+ll by meli dodat nejakou zvukovou stopu z tech svych shledani :) Na dopravniku mam rekord asi 1:40, ty tri a pul hodiny si nedovedu predstavit, zase sem ale nikdy nebezel ve "skupine" ... mozna byste mohli strhnout novou lavinu a zacit "spinning" bez kola :)
Vymazat2 Kopretina nevim co ten blog zlobí :( Jinak naživo by jsme se asi trošku krotily :)) Jinak je to jediná možnost jak si s raketou Honzou muže normální člověk zaběhat:)
OdpovědětVymazat2 RS On ten zaznam by mnohdy byl nepublikovatrlnej aby nebyl špatně pochopen. Jako třeba diskuze o tom jak nás k výkonu inspirují kopce před náma :)) A ručim ti že s Honzou bys vydržel na pase i 6 tihodinovku jak nic :)) takže tech mejch 3hodiny a 25km je fakt slabota :)
Neverte mu ani slovo:)! Jak ho znam, nazivo pred dalsima by to bylo jeste horsi!:) Uz jen cekam, az se chytne, ze Bezici stin rikal celovka a camelback!:)... Ale je super videt, jak to "dalsiho" chytlo a pohltilo, je to takove uklidnujici:)...
OdpovědětVymazatNic si z toho nedelej, muzes proto tomu protestovat, muzes nesouhlasit, ale to je tak jedine, co se s tim da delat. JSI POBIHAC! MSF! 12:)
:))
OdpovědětVymazat