Tento týden se nám chystá ukázat jak konečně vypadá zima. Sice to bude bez sněhu ale o to mrazivěji aspoň tady u nás v nížinách .
Taky už bylo na čase leden je u konce a já díky skvělému počasí natočil nejvíc kilometrů za měsíc v historii mého téměř 2 letého lamaběhání.
Minulá neděle se neskutečně vydařila počasí na leden snad nemohlo být hezčí. Sluníčko svítilo jak pominuté. Na leden to teda vůbec nevypadalo.
No počasí jsem využíval jak se dalo . Ono je taky proč . Totiž jsem se upsal že pokoloběžim Řip - Praha.
Píšu to sem proto aby se mi z toho hůře couvalo až na mě přijde slabší chvilka:)) Přece jenom 50km je po nějakym tom pivku trošku kratší než to vypadá. Ale co teď se těším a mám docela čas něco ještě potrénovat :) Hlavně neudělat ostudu parťákovi :))
Naběhané kilometry diky motivačnímu křtu "Neseď za pecí" šli téměř sami :)
Tento víkend ale začalo přituhovat hlavně teda mrazem :))
Mráz jsem jako obyčejnej člověk neměl rád :) zalejzal všude a studil. ( Taky jsem se jako spousta ostatních narodil s poruchou běhání:)) nastěstí je to léčitelné :))
Jako lamaběžec jsem ale zjistil že má spoustu přednosti a ty jsem si začal náležitě užívat.
Najednou jsou všechny trasy naprosto v pohodě nikdy žádné bláto všechno je krásně zmrzlé jen to vypadá že je na cestě víc kamení :)
Další super věc je že když přijde mráz můžeme začít běhat konečně po trávníku . Řikate si proč ? No je to jednoduché protože všechny ty kopečky a válečky jsou pěkně zmrzlé a boty čisté :))
Tuhle sobotu sem si užíval dvojnásob vlastně mohl jsem běhat pod vodou :)
Moje oblibená delší trasa vede kolem Hostivaře . Díky mrazu se dalo běžet místo po asfaltu pěkně po břehu polovypuštěné přehrady a užívat si krosovou trasu která se jindy běhat nedá :)) Běh po zmrzlém bahně mezi vyčnívajicími kořeny zakončený téměř turistickou trasou k hrázi prostě neměl chybu.
Tak lehce zamrzá a příští týden se tady už bude bruslit už se těším až poběžim po ledu :))
Poslední přednost mrazu je že prý zabíjí bacily :) To je super nebudu nemocnej :)
Jen si říkám "Doufám že se nesplete"
Tak ať se vám v tom mrazu pěkně běhá





Spíš aby ti neudělal ostudu parťák... ;o)
OdpovědětVymazatJá si to "zlehčuji" takto: 50 km na kole je v pohodě. 50 km běh není v pohodě. Ale protože se to střídá a připadne na mě jen 25 km, tak je to v pohodě :o)
Ale je fakt, že je to v terénu, což je mnohem těžší. Ale nebudu si tím přeci kazit zimní přípravu. V létě se tím budu zabývat mnohem intenzivněji.
Tak udrž laťku i v únoru!
Leono, parťák může být gentleman - natrénuje trošku více a ty pojedeš na kole 35km :-))) A to by bylo, kdybys běžeckou patnáctku nedala v pěkně rychlém čase :-)
VymazatDiky ale vzhledem k mrazům budu rád když nespadnu pod 100 za měsíc :)) loňský mrazivý leden jsem skoncil na šílenejch 26 :))
OdpovědětVymazattak ať se ti zimní příprava daří :)
Mráz kopřivu nespálí.
OdpovědětVymazatJá mám 177 (včetně chůzo-joggingu do a z práce), snad ještě za ty dva dny něco naženu.
Tak pěkně makej...! :o)
Dobry, jeste ze to necte moje slunicko:)! Mam nejak ted zakazany beh na tento tyden, -- hlasili to v radiu -- doufam, ze taky nedostanes zakaz.. Aspon doma po vzoru deti ze zakladni skoly muzu rikat, ale, ale ...on MUZE!!! :)
OdpovědětVymazattak at se ten mraz nesplete a nezabije nas.. Tos napsal moc hezky. At se dari a vydrz!!! 12:)
2 12 Nemužu si pomoct ale napada mě slavná věta "Ludvo jestli si ten fotbal neprosadíš tak jsi u mě mrtvej Homolka "
OdpovědětVymazatJinak Honzo věci na noc schovat pěkně někam do tepla abys je zase ráno nenašel na mrazu :) Nic není náhoda :))
No touhle vetou jsi me dostal.:) Tak ja zitra zabojuju ze vsech sil.. jak to rikate ve SW? At me provazi sila! 12:)
OdpovědětVymazatVypadá to na fotkách krásně. Teď už určitě běháš po tom ledu:-). Taky bych se proběhla po trávě, ale jaksi tu u nás nejde žádná vidět, všude bílo.
OdpovědětVymazatA mráz zabíjí bacily, to už jsem taky někde slyšela, tak proč děti opět marodí? Asi jim přestěhuji postýlky ven :-).
Neběhám a nebudu. Má nálada klesla pod bod mrazu pozitivní energie vyšuměla .Takže nebude nic :(
OdpovědětVymazatPřeposílám trochu pozitivní energie, ať se mi tu tolik nehromadí :-) a přeju krásný víkend.J.
VymazatSuper diky pomohlo :))
VymazatA možná větší zasluhu ma tabulka hořké cokolády :)
Zase uz sem na nohach :))