To že když mě někdo někam tlačí většinou mě nikam nedotlačí :)
Tenhle novoroční týden mi zase jednou připomněl , že vlastně funguju na cukr.
Teď je otázka zda já nebo moje hlava ?
A ten tejden to byl trošku boj :)
To že mi to o svátcích celkem šlo jsem již psal . Jednou ,dvakrát,třikrát, čtyřikrát nepřeháníš to trochu :)) Jo to byla paráda . Dnes si uvědomuji že jsem vlastně běhal takříkajíc na pohodu. :)
Nikdo mě nikam nehonil . Měl jsem volno. Takže jsem chtěl jen když se mi chtělo a prostě na pohodu.
Ale zlomil se rok .
První výběh byl takovej ve znamení no moc to nejde. Asi předzvěst horších dnů. A pak to přišlo. Ráno do práce . Je cejtim nohu. A jak to bylo v té práci dlouhé :(( Při soumraku poklusem na metro . No žádná sláva necejtím se uvidím doma. Doma už to bylo jasné bolej mě záda do toho nejdu. Nakonec z toho byla postel elektrická dečka a kindl :))
Jednou ,dvakrát,třikrát, čtyřikrát nepřeháníš to trochu :)) Tentokráte ale nešlo o trénování ale o opak.
Dobrá v sobotu dám něco delšího aspoň 1,5-2 hodky . Nakonec jsem se domluvil, že vyrazím s kotětem na kolo.
Skoro se těšim ale zbytečně:)
V pátek přišel Velkej nákup a těžký tašky .Když sem 4x objel bydliště v čím dál větších kruzích tak jsem nakonec zaparkoval ( ach jo pročpak tady je tolik aut to nikdy nebejvalo) .
No dopadlo to jak to dopadlo . Píšu kotěti že mě zase bolej záda že sem tahal nákup :)
jeho odpověd je stručná " ty si ale vůl"
moje jestě stručnější " Já vim :))) "
No tak říkám možná dám v sobotu aspoň běh ty záda trošku přejdou a noha už taky .
Záda přešly ale stejně jsem nešel . Co svět se nezboří. Kua ale flákáš se moc. Měl bys jít běhat . Mě se nechce .
Prostě hlava se vzpouzela na obě strany .
Neděle poslední den týdne. Ne vzdávám to nikam nejdu vím že se mi nechce a tlačit se nikam nebudu když to není ono (záda a noha). Ok pohoda čistá hlava .
Ráno je doma největší klid holky spěj a ještě dlouho budou. To je nejlepší čas si natočit plnou horkou vanu a pořádně se zrelaxovat :))
Prostě neděle se zatím daří naprostá pohoda krásně uvolněnej sedím u kompu a užívám si to co mě baví :))
CVAK.
Někde něco přeskočilo .
Doma se chystá nedělní oběd. Ale já najednou koukám na teploměr 8 st . To si to počasí dělá srandu . Nevěřím jdu se podivat na okenní teploměr fakt nekecá 8st.
Stojím uprostřed obýváku a nahlas pronášim "Tak já nevím mám jit dneska a pak asi nepujdu zítra protože mě bude bolet noha nebo to mám nechat na zítra. "
Už to nebylo já nechci ale jen já nevím :)
A najednou mi Dcerka s úsměvem na rtech (asi už jsem to používal doma příliš nahlas)
říká "Hele a co kdyby to zítra nevyšlo"
No a bylo to :)) (Honza by měl radost kdyby nás slyšel :)))
Takže mám poučení když nebudu ani já sám sebe do něčeho tlačit .Tak pokud je to ve mě ono to přijde samo .))
Nikdy bych nevěřil že ten nedělní jasně prohranej běh můžu tak jednoduše zase vyhrát :))

jj na kazdeho plati neco jineho.. Kdyz na to konecne prijdes, mas vyhrano :-) To znam dobre od sebe. Tak at Ti to co nejdyl vydrzi "v pohode"
OdpovědětVymazat:) pobavil jsi me:). Je videt, ze kazdej se snazime najit ten spravnej recept..:)
OdpovědětVymazatAt ti to beha! Nejvic na pohodu.. 12:)
2 Blond (skoro sem chtel napsat 2 007 ale kdo by to pochopil :)))
OdpovědětVymazat2 12
Diky a nebojte příště to bude něco o řemeslech a to o tom jak se pletou biče :))
Kdyz se mi nechce (ale jinak jsem technicky v poradku a teoreticky mam i cas) tak mi nejvic pomaha se jit projit a videt ostatni bezce. To se pak uz neudrzim :) ... Hlavne ale zes to dal a mel z toho radost. Silva si to poznamenava, Silva si to pise :)
OdpovědětVymazat2 RS Motivace je kolem spousta já mam jednu oblíbenou Lamu a té to jde docela spolehlivě mě motivovat :))Samozdřejmě k tomu celá motivační skupina:) Pak mám pár filmů ze závodů. Jo to pomahá spolehlivě. Třeba u lezeckých filmů se mi 100% spotěj ruce :)) a jdu viset na prkno :))
OdpovědětVymazatJo hlavně už nás nenapínej . Však ty víš co myslím :))
Na mě platí jen plán. Jakmile si plán vytvořím sama, např. mé podzimní 3x týdně hodina, tak to bylo občas ukrutně náročné se donutit.
OdpovědětVymazatA nepomohlo vůbec nic, ani Co když to zítra nevyjde? Na to mé lenošivé a pohodlné Já vždy říkalo: No a? Zboří se svět? tak půjdu jindy..
Teď mi začíná plán, tak se snad polepším.
Čili zkus to podle nějakého plánu a řekni si, že ho chceš dodržovat, ne že musíš...
Pěkně pohoda, piánko :o)
Jj ono se říká: "Když se člověku nechce, tak je to horší než když nemůže" :-)))U mě to platí na 100%. Ale nač to lámat přes koleno, vyjde sluníčko, člověk se usměje a najednou...... je oblečený do běžeckého a pobíha po venku :-)))To je ta pravá pohoda a radost!
OdpovědětVymazatMe by ta hlaska Scarlett O'Hara " I will do it tomorrow... Tomorrow is another day!" Ktera je sice minena jako silne pozitivni, ale bezecky (IMHO) silne demotivacni. Protoze jak se clovek vzbudi zitra uz je zase dnesek.:)
OdpovědětVymazatAsi ten "strach" ze by to zitra nevyslo:) je silne motivacni, protoze plati kazdy den.
tak jako tak, at se ti dobre prekonava sam sebe, to je asi ten nejnarocnejsi souper, preci jen se sami zname nejlip:). MSF! 12:)
2 pulec ja mam plán celkem jednoduchej snažim se přibližovat k LSD co mi poslal Honza protože dle meho je to rozumné.
OdpovědětVymazattakhle sem to pochopil :
- nejmeně 3x týdně
- maximálně 5x týdně
- minimálně hodinu
- jednou týdně delší jak 2 hodiny
- nejdelší výběh maximálně 26km
Myslím že vic nezvládnu :))
2 bubo cejtim to uplně stejně a ta hláška tu si reju do paměti ta je fakt přesná.
2 12 ono jako je den a noc je potřeba vhodně použít obě varianty protože stereotyp zabíjí :)
Ono kromě toho plánu je hlavně potřeba si stanovit cíl. I kdyby nakonec byla cesta ten cíl, určitě to pomůže ledacos překonat.
OdpovědětVymazat