30 minut do vypnutí serveru. Super ještě doběhnu odevzdat questy . 5 minut do vypnutí serveru jej to jestě naklusám k tenérovi pro nové skily nebo zase zapomenu . Obrazovka potemněla . Najednou mám 6 hodin času . Volného času . Cukroví už nemůžu ani vidět.
Maintenance je vlastně udržba něčeho aby to nadále mohlo běžet bez problémů. Jak symbolické . Tak a jde se do vlastního Maintenance.
Ono to taky je trošku potřeba prosinec byl ve znamení kašlíčku rýmičky a teplůtky :) Kdybych nevynechával tak by se mi to nestalo ale stalo se .
První týden sem si odběhal ještě v pohodě ale v sobotu sem najednou už nevstal z postele :)) Tepláky bunda dvě deky a zima. No nic tělo si musí projít teplotou a uzdraví se přirozeně :)) V 20.00 se teplota ustálila přestala šplhat a začla uklízet to svinstvo :)) Do pulnoci bylo posekáno . Paralen na spani a první vítězství je za náma :) Přesto to trvalo skoro 14 dní než se zase tělo srovnalo a přišla chut na běhání.
No musím se přiznat že mě to samotného překvapilo co to se mnou udělalo . Noha naprosto v pohodě . Ale 14 dní to bylo znát nejak bylo přes ty vánoce méně kyslíku. Druhý, třetí čtvrtý den zase běžím. Hele nepreháníš to trochu. No dobrá zejtra jdem na krůtu tak dám pauzu.
Musím si přiznat že ta nemoc přinesla do mého běhání nové koření.
Tak co stou udržbou . No je čas natočit aspon dvě hodiny . Stejně ted víc nevydržim . Aspon trošku udusám to cukroví . Vyběhat nejde bylo ho moc :)) Bolí mě hlava ani nevim od čeho. Ale když musís tak musíš . A co tě nezabije to tě posílí :)) takže napít a vyrazit . Cukru vleču ještě nákladák za sebou :))
Venku je klid kdo ještě nespí ten leží na kanapy u televize a zakusuje cukroví. Jen pár dětí co vytáhly nová kola od ježíška. Par páníčků co je pejsci nenechali na pokoji.
Stejně ale bylo dost lidí na to abych se potápěl . To tak běžíte dobíháte něhoho kdo divně máchá rukou až mu jde pára od huby . Pokud jste proti větru uz si to užíváte :(( Přiblížit se a poslední nádech čistého vzduchu a předběhnout . Je za mnou . Výdech a zase dál. Připadám si jak Zátopek četl sem zě takhle i trénoval :))
Včerejší Maintenance mi dal docela zabrat sem takovej polámanej no nechce se mi skoro dvakrát. Ale Noha zatim fakt seká dobrotu . A před chvílí sem si přečet že kvůli Silvě se nesmí polevit.
A cokdyby to prej zejtra nevyšlo . No jo takže jdu dát GPS na okno a zkontolovat zda uz jsou suché věci které jsem v rámci včerejší udržby i vypral :))
Takže at to běhá . A nečekejte na novoroční předsevzetí. Začněte hned .
Ještě máte čas přehodnotit :))
Hezké vánoce všem.

Drzim palce! Bud "srab" a nepolevuj, at pak nemusis hrdinne bojovat:)! Vzpominam, jak jsem potapecsky bezel maraton v Amsterdamu... Tam slo o to, ze clovek pod malymi mustky ci v zatocinach v parku probihal pravymi oblaky marjanky:), rikal jsem si, ze rada ucastniku byla vysmate nejen z endorfinu:)...
OdpovědětVymazatCo kdyby to zejtra nevyslo!!! :)
na nohu nemysli, at to zbytecne neprivolavas, rikej si je v poradku, je v poradku.. Mej se fajn, pobihani zdar! 12:)
Diky Honzo zase si mel pravdu jako vzdy sotva sem udelal par kroku tak sem prolomil dimenzi a uz to byla parada dokonce sem se dostal do faze že sem najednou byl na miste a rikal si to už sem tady dyt ani nevim ze sem běžel :)) Takže bacha co kdyby to zejtra nevyšlo :))
OdpovědětVymazat:), taky jsem si to dneska asi 2.5h opakoval a zase to stalo za to.:) Vecer dam veslak, vezmu sveho psa "na palubu", pustime si nejake pisnicky a budu si to uzivat. Drobne radosti jsou casto dulezitejsi nez ty velke! MSF! 12:)
OdpovědětVymazatNekdo vlece nakladak cukru, nekdo rovnou celej pivovar ... stoupnul sem si po Vanocich na vahu a hle! ... ukazuje "low" ... az po nekolika dnech mi doslo, ze se tim mysli "nabitost" baterii. Tak jsem dal nove, ale asi jsem to prehnal. Ukazalo se mnohem horsi cislo nez je fyzikalne mozne. Duracell uz priste radsi ne :) .... jinak panove, ty dve nebo dve a pul hodiny vam zavidim. Ja tak nejvyse na hodku a ctvrt, vseho vsudy jedenact kilometru, a to ke konci sprintuju, jestli uz nezacaly kontrakce.
OdpovědětVymazat2 RS: budes psychicky odolnej:) a pak ty sprinty se promitnou do lepsiho casu:). Drzim palce at vse dobre dopadne. Ty pak ty km hrave dozenes.. 12:)
OdpovědětVymazat2 RS tak sem te v tom nechtel nechat a dnes sem taky dal jen kratkou a rychlou (vcera sem se zapomnel u kompu ) :).Nakonec byla tak vydatna a kvalitně mě vyplachla. 2 minuty sundavam triko a nejde a nejde pak rikam aha mam ksandy a ejhle hned uz to slo :)) Jinak novoroční holky jsou nejlepší :) Moje drahá polovička slaví dneska narozky :)
OdpovědětVymazat