Deset , devět , osm , sedm , šest , pět , čtyři , tři , dva , jedna. Reflektory zhasly Hanák na podiu "to snad není možný vy to snad bojkotujete" "Počítadlo najdi nám dalšího" cvak cvak problesklo tam kus mého čísla cvak poslední překlopení a zase nic a "jako pátý si může odvézt fiata pan ..... "
"Je tady ? Volám pana ....." " Jste tady někde " Dav už zase burácí deset , devět osm .... Každý chce novou šanci :)) No nic ten poslední sem nebyl já a tak sem šel domu pěsky :))
Takhle vlastně pro mě skončilo tréningové usilí za srpen. A vůbec to nebylo jednoduché. Běh střídal kolo a kolo střídalo běh . Do toho mě pokousal pes jak jsem se již zmínil .
Kdo by si myslel že už mě nic horšiho nemůže potkat tak by se krutě spletl. Prostě kdo tam musí, ten tam musí . A já se o to snažil docela uspěšně.
V pondělí se mi znamej ptá co je nejlepší příprava na Nike . Cha cha on se ptá zrovna mě . :) No tak mu podle pravdy odpovidám "Nejlepší příprava na Nike je si týden před startem rozbít hubu na kole :) " No určitě se není čím chlubit ale stalo . :( Souhra náhod chtěla abych pln sebevědomi to pustil zvlhlim terénem s kopce přez kořeny. Najednou se kolo šmejklo a ja se válim na zemi. Pohoda nic se nestalo a tady to mohlo všechno pěkně a dobře skončit :( No jo ale asi sem spad na hlavu protože jinak bych jako pako zase nenasedl a se slovy musis ject opatrně znova nepustil brzdy. No a netrvalo ani 20metru kořen brzda a letím přez řidítka kolo za mnou . No válim se zase na zemi. Koleno začalo ronit jahodové slzy :)) ruka a prsty no nevypadá to zlomený tak je to dobrý:) Přední duše prasklá.
Naštěstí.
Jinak bych možná potřetí nased a nevim jak by to dopadlo. Takže poslušně vedu kolo nejhoršim terenem. Na cestě se chystám vyměnit duši. Sundám zadní kolo abych zjistil že sem píchnul to přední :)) Jeje nová duše je ale v brašně prodřená "no super" Takže se bude lepit. Nakonec lepim tu prodřenou protože dira je to na lepsim místě.Neboť ta prasklá má díru dost blizko ventilku tam by to asi šlo huře. Řikám si kua jak se vlastně poznaj zlomené prsty ?? Hejbu prohmatavám vypadá to že to je jen hodně pohmožděný. V nějakem šoku sem to zalepil domu zbejvá 20km. Zbytek kopce jedu jak duchodce opravdu opatrně přecejen pravá ruka má problém s brždením. No po 10 km pssssssss a kolo ušlo záplata nevydržela dneska se fakt daří. No na druhej pokus sem se už domu dostal ale stejně asi lepit neumim protože teď doma zase visí splasklé kolo.
Adrenalin je super zázrak divim se že jsem domu dojel a prsty jen bolely . To co přišlo doma když ty prsty natekly to radši popisovat nebudu. Pár znalců řeklo že pokud sem stím hejbal tak to zlomený nebude :)) tak sem doktora neřešil a namožený klouby a šlachy na prstech znám z lezení. :)
No a tak týden před nike jsem skončil s kolem a také s lezením :(
Koleno bylo jen odřené takže běhat se dalo . Nevěřil bych že s bolavou rukou se tak blbě běhá. Ruka která nejde sevřít a ještě se sni nesmí moc hejbat aby setrvačnost zbytečně nebolela :))
No připrava na Nike byla vydařená :)
Rekapitulace za srpen Běh - 67km Kolo 355km (od klenby pořád nemám 100% pokoj)
Nike už popsalo spousta lidí kolem mě tak to nemá cenu rozvádět. Nejhezčí byl pohled jak sbíháme na nábřeží na bílé mraveniště přede mnou. No dal jsem tomu hodně a jen mrtvoly kolem trati před cílem mi zabránily abych tomu dal ještě vice . Ject domu v sanitce se mi fakt nechtělo. Takže žadnej rekord z toho nebyl ale stejně sem si hrábnul až na dno.
A prušvih je že noha nenoha už mi aspoň na dalších 14 dní zbejvá jen běhání :))

No vidis a kvuli tomuhle ja radsi beham a nejezdim moc na kole, protoze bych bud vecne to kolo tahal s sebou (protoze by se mi rozbilo, pichnul bych...) nebo bych furt z nej padal:). Ale je to dobra symbolika, po odbehnuti z behu ke kolu, navrat "plavno" k behani, uplnej triatlon:). Tak at ti to beha, jedna a sama radost! 12:)
OdpovědětVymazatpřiznám se že okolnosti nahrály k velké ztrátě motivace ale uvidím snad se s tim poperu :)
OdpovědětVymazatnezapomeň 16-17.11 je FL nyní už 22..:). Pokud se nic šíleného nestane, jedu z Ph a můžu tě vzít.. To by ti mohlo zvednout motivaci..12:)
OdpovědětVymazatNikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř :o)
OdpovědětVymazatjo moje heslo a dodávám "a až bude nejhuř řeknem jen - pohoda všechno už tady bylo :))"
OdpovědětVymazat