úterý 20. září 2011

A jsem proflaknutej :)

No jo stalo se . Pro některé je tam dost udájů a stačí malá dedukce a jsou doma.
Docela mě to pobavilo takže pro pobavení  i pro ostatní.

Takže jak probíhala komunikace po ICQ  zcela nedávno :)




Dcerka :  to je trapnyyyy xD
Ja : co ?
Dcerka : udělat si blog :D
Ja : kdo ?
Dcerka : :D všichni
Ja : kdo si co udělal ty ?
Dcerka : nedělej že nevíš :D
Dcerka : na internetu jsem jak doma xD
Ja : vim o Honzovi a dalších podobnejch  a ty sou dobry
Dcerka :D jo a pak tam piše  nejakej blbec normalně :D a furt jak pada z kola jak mu to neběhá XD
Ja : o čem  mluvíš ?
Dcerka : a normalně si musel koupit batoh aby mu to běhalo :D
Dcerka : neskutečný
Já : :)) jo tohle je to pako jako ja skoro jako bych to psal :)
Dcerka :  :D říkám nějakej blbec :D
........

no jo co jsem taky mohl čekat jiného :))

9 komentářů:

  1. Pozn. spoluautora debaty :D - slovo *blbec* je použito zcela záměrně, aby se odhalil, ale néé, on pořád dělal, že o ničem neví xD. Dcerka

    OdpovědětVymazat
  2. Moc hezky..Prskal jsem na monitor:). U nas to bylo "hodne" podobne, akorat s tim, ze (podle Comebacku) dcera a syn rikaji, ze si pisu "vačici".. :).
    Me se libi, ze jsi do posledni chvile drzel "prapor". To vola pro pochvalu pred nastoupenou bezeckou "jednotkou". MSF! 12:)

    OdpovědětVymazat
  3. Super, po kom ty děti jsou tak chytré? :o))))))) Nebo že by je to učili ve škole?

    OdpovědětVymazat
  4. diky Bubo vždy když me babička kárala po kom seš ty kluku tak blbej odpovídal sem po tobě babi :))

    diky Jitko .. KGB je KGB :) a internet je s.iňa :)

    OdpovědětVymazat
  5. No jo, dospívající děti mají pocit, že je rodiče jen ztrapňují.. to mě ještě má "mrňata" zbožňují a jsem pro ně Bohyní :D

    OdpovědětVymazat