No jo stalo se . Pro některé je tam dost udájů a stačí malá dedukce a jsou doma.
Docela mě to pobavilo takže pro pobavení i pro ostatní.
Takže jak probíhala komunikace po ICQ zcela nedávno :)
Dcerka : to je trapnyyyy xD
Ja : co ?
Dcerka : udělat si blog :D
Ja : kdo ?
Dcerka : :D všichni
Ja : kdo si co udělal ty ?
Dcerka : nedělej že nevíš :D
Dcerka : na internetu jsem jak doma xD
Ja : vim o Honzovi a dalších podobnejch a ty sou dobry
Dcerka :D jo a pak tam piše nejakej blbec normalně :D a furt jak pada z kola jak mu to neběhá XD
Ja : o čem mluvíš ?
Dcerka : a normalně si musel koupit batoh aby mu to běhalo :D
Dcerka : neskutečný
Já : :)) jo tohle je to pako jako ja skoro jako bych to psal :)
Dcerka : :D říkám nějakej blbec :D
........
no jo co jsem taky mohl čekat jiného :))

Pozn. spoluautora debaty :D - slovo *blbec* je použito zcela záměrně, aby se odhalil, ale néé, on pořád dělal, že o ničem neví xD. Dcerka
OdpovědětVymazatMoc hezký rozhovor ;o))
OdpovědětVymazatHezky jsem se zasmál.
OdpovědětVymazatMoc hezky..Prskal jsem na monitor:). U nas to bylo "hodne" podobne, akorat s tim, ze (podle Comebacku) dcera a syn rikaji, ze si pisu "vačici".. :).
OdpovědětVymazatMe se libi, ze jsi do posledni chvile drzel "prapor". To vola pro pochvalu pred nastoupenou bezeckou "jednotkou". MSF! 12:)
:-))) tak to je dobry KGB :-)
OdpovědětVymazatSuper, po kom ty děti jsou tak chytré? :o))))))) Nebo že by je to učili ve škole?
OdpovědětVymazatdiky Bubo vždy když me babička kárala po kom seš ty kluku tak blbej odpovídal sem po tobě babi :))
OdpovědětVymazatdiky Jitko .. KGB je KGB :) a internet je s.iňa :)
zname se? :-P
OdpovědětVymazatNo jo, dospívající děti mají pocit, že je rodiče jen ztrapňují.. to mě ještě má "mrňata" zbožňují a jsem pro ně Bohyní :D
OdpovědětVymazat