čtvrtek 17. května 2012

plus 2 = mínus 10

Tak sem to zase pokazil :) 

Přiznávám se nevydržel jsem a v okamžiku kdy to vypadalo dobře jsem to musel zkusit. Sice opatrně ale přece takže jsem v suprové nedělní ráno vyběhl s celkem jasným plánem "než to začne bolet ". 
No nakonec  z toho byly celé dva kilometry. A co  každej metr se počítá :) No dobře uvidíme co večer a když tak znova ono po malých kouskách se dá doběhnout kamkoli .

No večer to nebylo ono . 
Takže jasně uvidíme ráno.
Ráno to už vypadalo že možná ale stačilo půl kilometru a noha se začla ozývat .Nojo ale to by na těch nohách nesměla stát lama jako já takže ještě kousek,  ještě kousek a po necelých dvou kilometrech jsem to zabalil. Noha začla bolet jako předtím . No už druhý den bylo jasné že sem to zase ..píp.. 

Ta matematika je celkem výstižná 2 dny sem trošku běhal a vrátil se o deset dní zpátky . Dnes už bych možná zase mohl říct už to skoro nebolí to by šlo .No neřeknu už mě to čekání nebaví ale také mě nebaví to jak si za to občas můžu sám :)

Nedávno mi Honza poslal odkaz na zápisek z dob kdy také bojoval s nohama . Oni Honzu někdy bolely nohy? néé to není možné :) Nevěřím svým vlastním očím jak mi to mohlo uniknout :) 
Dnes je 17náctého stejný den jako ten jeho starý post zpetny-naraz-svetla.html . 
Doufejme že až jednou překonám já  tenhle "zpětný náraz světla" tak že budu silnější a rychlejší a hlavně odolnější :) No budu tomu věřit.

Je to šílený když nejde dělat nic co by namáhalo nohy ale musím vydržet. 
Naštěstí teď 15.5.2012 v 00.00 vyšla legenda a tak snad to vydržím zase nepokazit :)

12 komentářů:

  1. no teda i me si prekvapil, ze by Honzu nekdy neco bolelo :-)

    Doufam,ze se z toho taky dostanes a budes pak jako on :-)

    Budu na Tebe myslet!

    OdpovědětVymazat
  2. :) narazy jsou narazy..:)
    Ovsem beh je vsemocny:). Boli me hlava? Pujdu si zabehat. neni mi dobre? Pujdu si zabehat. .. Boli me ruka? Pujdu si zabehat.. Boli me noha? Tak si zabehat nepujdu, nebo malo a opatrne..:) Beh leci vsechno..
    Drzim palce, brzo se uzdrav, nekam te vytahnu na beh.. 12:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Už aby to bylo :) Všechno se dá rozběhat do té míry aby se to nezhoršovalo takže někdy se to musí rozběhávat na kanapi se sádrou:)
      A než se doléčím tak budu v pekle .))

      Vymazat
  3. Jo, spousta věcí jde rozběhat, jak píše Honza. Taky jsem včera léčila :-).
    Tak držím pěsti, ať se nohy umoudří a je líp.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. No asi uplne vsechno rozbehat nepujde:), proto jsem nechtel radit nic radikalniho..[navic jsem si zakazal radit lidem, abych jim neublizoval:)] Proste verim, ze to prijde brzo a zase budes behat jako srnka. MSF! 12:)

      Vymazat
    2. Díky
      A když to nejde rozběhat poznáš určitě už druhej den :)

      Vymazat
  4. No jo, to taky ani nepamatuju nejak, ze Honzu bolely nohy :) Drzim vsechny palce, je to tezky, ale jednou se vsechno prekona.

    OdpovědětVymazat
  5. Drž se! Ono se to zlepší a běhání ti zase půjde bez bolesti. Jen to někdy trvá déle než si člověk přeje :-( Vydrž! :-))

    OdpovědětVymazat
  6. A čím se vlastně bavíš když neběháš? Doufám, že třeba studuješ mapu Říp - Praha... ;o))

    OdpovědětVymazat