úterý 5. června 2012

Na Silvu jsem se jen koukal

Nedalo se nic dělat a na Silvu jsem se jel jen koukat a fandit a taky fotit. Když už jsem měl prázdné ruce tak mi  Pavlik vrazil foták a bylo to :)
Tak to bude trošku  pomocí obrázků

Příjezd a výhled na parkoviště
Jdeme vyzvednout čísla  potkáváme první známé.
Moje číslo už patří někomu jinému . Ano prodal jsem ho.
Stejně nakukuju do tašky o co pěkného jsem přišel ale byla to jen sušenka a čelenka . Jinak ty samé letáky a časopisy jako loni. (lonské šátky byly super letos už se šetřilo :(
Ještě než se pulkaři jdou převléct tak se přesouváme z hřiště na start kde se chystaj maratonisti.



Maratonisti  vybíhaj.
Kdo najde na  fotce Buba má u mě jeden bezvýznamnej bod :)











Půlmaratonisti












Někteří jsou docela vysmátí :)









No a co já teď budu dělat .
Musim trošku rozhejbat nohu a pár kilometrů před cílem jsou atraktivní vodopády  je rozhodnuto jdu se tam podívat a něco nafotit

Naprostá pohoda vítr  dělá na klasech vlny a nikde nikdo

Tudy se budou vracet
Po silnici  no nic moc
Loni na rakouské straně  byl zastavenej provoz letos  jen cedule se sníženou rychlostí 30km.

Ale mimo silnici už to vypadá lépe

Zatím nikde nikdo
Ultráci tu proběhli ráno
Maratonisti před hodinou
a první půlmaratonec tu poběží až za pár minut

Konečně u vodopádů
První půlmaratonisti  už proběhly kolem mě
Je nejvyšší čas se vrátit přece jenom mam klíče od auta a Pavlik už proběhl taky . Noha je cejtit ale zatim drží .

Otáčím se a přesouvám se k cíly .
Pořád mě někdo předbíhá :)))
Dcerka zatím nikde .

V cíly žádné velké davy nečekají
Cestou mě předbíhá i dcerka chvilku s ní klušu ale kotník si říká o chůzi takže radši zase zvolnim.

Tak i dcerka dostala medajli za svůj první  půlmaraton.
Na to že moc netrénovala je uplně v pohodě to je nespravedlivé :)))






Místní zázemí bylo v tělocvičně










Doběhly poslední maratonci a půlmaratonci
Chystá se vyhlášení ale před tím  ještě malé vystoupení.



Vyhlášení vysledků
Mezitím dobíhají ultramaratonci
Vyhlašování výsledků je přerušovánou potleskem vždy když se blíží další z těch co uběhly pro mě šílených 103km

A tady je už skoro po bitvě .
Přesto je spousta ultra na trati
pořád jsou na trati
ale na ně čekají jen ti nejvěrnější
Tombola
Pavlik má čepici
Dcerka si stěžuje že nic nedostala

A my můžeme domu.

7 komentářů:

  1. Nemam bod, nenasla :( :)) Promin Bubo...

    OdpovědětVymazat
  2. Napsal a nafotil jsi to skvele... pristi rok aspon budes vedet, do ceho jdes:). No vsak to proberem a zhodnotime separatne.. Fakt hezka reportaz. ten les a vodopad se ti moc povedl. MSF! 12:)

    OdpovědětVymazat
  3. Diky všem za komentáře a musim dodat že ta otrava kyslikem kterou jsem si přivezl do Prahy stála za to :))

    OdpovědětVymazat
  4. Pěkná fotoreportáž. A jak si psal dcerka, tak nevím proč jsem si představila tak holčičku ve věku mé dcery(té je 7)a ona je to už velká slečna .-).Ehm.

    OdpovědětVymazat
  5. Parádní reportáž focená na bolavém kotníku :-(((
    Já se našel, ale mě asi bod nepřipočítáš, že? :-)))))
    Koukej se dát do kupy, ať se na Řípu potkáme ve sportovním :-)
    @Summer: M nic si z toho nedělej, jsem skvěle maskovaný :-))))

    OdpovědětVymazat