čtvrtek 19. dubna 2012

A stálo ti to za to ?

Tak tohle se mi honí hlavou čím dál více . Ano je to tak neběhám ani na delší vycházky to není , natažené šlachy se vzpamatovávají pomalu a na běh to pořád nevypadá .
Dalo by se říct že čím delší doba k léčení je potřeba tím více si tuto otázku pokládám . A také tím se má odpověd stejně s dobou mění.
Nejprve jsem si jasně odpovídal "Jasně udělal bych to zas a příště taky " :)
Postupem času se to lehce začalo měnit "Jasně udělal bych to stejně ale na dalším závodě už bych si dal větší pozor".
A tak šli dny a já si říkám "Asi jo já ani nevím"

Má to také svá pozitiva. Zjistil jsem že na běhu opravdu nejsem závislý. Nechybí mi. Nejsem z toho nervozní . Ani další příznaky se neobjevily . Snad jedinej, čím míň běhám tím víc sedím u počítače :)  Možná jen hlava se vzpouzí protože jak já stojím tak mi má forma kterou jsem získal mizí a utíká (mrcha tolik sem se jí věnoval a ona na mě ani nepočká:)).

Ten obrázek přesně vystihuje můj stav nějak jsem v pohodě . Vždyť o co jde . No teď už jde o Silvu to je snad jedinné  aspoň to odběhnout čas už není podstatný jen pohoda a bez následků a užít si tu přírodu prostředí a lidi :))) Ale jinak o nic nejde .

Možná někdo říká proboha proč si nedojde k doktorovi ?? Ale já si říkám je to jen natažené a tomu pomůže jen  čas a klid. A hlavně moc doktorům nevěřím protože s prominutím jsou to většinou amatéři co umí jen tu svou rutinu. A to vám pomůže jen pokud vám někde kouká nějaká  zlomená kost nebo velmi silně a viditelně krvácíte :)) Trošku přeháním ale s pár doktorama už jsem se stačil potkat a nakonec to byl čas který mě vyléčil.

Zajímavé je jáké šílené divočiny se v té noze dějí . Nejdříve to začalo že jsem cejtil šlachy v lejtku ne achilovka to nebyla . Na závodě jsem to dorazil takže po závodě se na tu nohu přes špičku nedalo postavit . Chvílemi jsem chodil jak malá mořská víla co krok to pořádné bodnutí šroubovákem do lejtka . Naštěstí se ten šroubovák začal zmenšovat :) Nejvíc mě ale překvapilo že jak ustupovala bolest tak se to přesunulo do holení .Ale jo  jak můžou bolet holeně vždyt sou to jen kosti ale asi něco okolo. Nejlepší výsledky mám po víkendu kdy moc nechodim to se v pondělí vždy cítim super to pujde a hned to lehce zkouším aspoň na autobus a šup zbytek dne zase skoro pajdám :))
A aby tomu nebyl konec tak v pondělí jsem si tím jak opatrně chodím ze schodů vyvrkl kotnik kdybych je skákal jako jiny tak se mě to nestane ale naštěstí noha už je docela zpevněná tak to asi bylo bez následků :))
No nejsem já nenapravitelný pako ?
Jsem ale pořád si říkám co bolí to sílí a možná na tom něco bude klenba se taky dostala do stavu kdy už neprotestuje a i když vim že existuje  tak teď žadné neplechy netropí. Ale jo lepší se to jen to bude chtít ještě nejakej čas. A když odmyslím Silvu . Né ta se odmyslet nedá  ale mám na to abych tam uběhl tu nejkratší trať kolem 45 dnů . To se snad dá stihnout budu doufat že do 14 dnů budu moc začít nabírat ztracené síly abych ji mohl aspoň odklusat no uvidíme.
MSF ale já se fakt musel vykecat :))))

9 komentářů:

  1. Drzim vsechny palce, at se to uzdravi co nejrychlejs :) Hlavne do Silvy :)

    OdpovědětVymazat
  2. Díky je to lepší doufam že to nepokazim nejakou unahlenou aktivitou :))

    OdpovědětVymazat
  3. Hlavně až půjdeš zítra po schodech do hospody tak opatrně. A kdyby něco, volej, my tě snesem :o))

    OdpovědětVymazat
  4. S odstupem je snadny rict ze to clovek mohl udelat jinak a lepe, a urcite v budoucnu bude doba kdy se kazda horka zkusenost zuroci. Ale to te ted na nohy nepostavi. I pres to si myslim, ze bys mel byt rad ze ses rozhodl tam byt a zkusit to. 1/2M neni a nikdy nebude jako si dojit do kramu pro housky. Jak myslis ze bys toho litoval kdybys to na posledni chvili pred startem zabalil ? ... myslis ze by se ti ted behalo o tolik lip ? Zraneni a problemy prichazeji a odchazeji ... nekdy to chvilku trva, ale co prezije je ta vasen pro behani. Obcas ten plaminek hodne skomira a nekdy to uz jen sotva doutna, ale rozfoukat se to da vdycky.
    Drzim palce!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. RS diky ty bys postavil na nohy i mrtveho :)
      Jsem zastance nazoru že spravená věc je ve spoji pevnejší než původní material a věřím ze je to tak i s nohama :))

      Vymazat
  5. v patek beru s sebou sirky, drobny kousky dreva... alkohol tam bude:).. to by v tom byl cert ten plaminek neudrzet:). jasne, az uzdravis, tak to zase zacne! 12:)

    OdpovědětVymazat
  6. Doufam že to nečtou majitele hospody protože kdyby tusily že to tam chces podpalit tak nas tam nepustěj :)

    OdpovědětVymazat