Po K10 se všechno vrátilo do starejch kolejí. Od kolegy padnul nápad i na Pečenskou desítku ale ten jsem hned zavrhl protože koncem měsíce máme půlku a je potřeba něco natočit at si tělo zvyká. Idealní čas dát si něco delšího před půlkou a otestovat jak jsem na tom s výdrží.
Počasí na sobotu vypadalo slibně a tak nezbývá než něco vymyslet.
Pokud běžím nějakou delší trasu tak teprve až když se otočím a začínám se vracet domů tak zažívám ten přijemný pocit z cesty domů. Co takhle si ten pocit užit po celou cestu? Ale jak je to daleko. Pomyslné kružítko kreslí kruh okolo Vršovic a hledám výchozí bod. Nic mě nenapadá. Tak tak to beru obráceně . Na Zbraslav to podél vltavy znám je to skoro 15km . Kam to teda natáhnout ?
Pěkná červená vede až do Davle. Vzpomínám že jsem to jednou jel z Davle na kole a v tom kopci za Davlí málem nechal duši a to sem byl výrazně zachovalejší :) Měřim trasu a je to kolem 30km. Ty seš blázen to nedáš. Ale utěšuji se že na Zbraslav se dostanu a pak už tam přece jezdí socka (rozumněj MHD).
Sobota ráno.
Ta Davle mi v hlavě leží již nějaký týden ale počasí zatim moc na lesní cesty nebylo . Znova kontroluji muj oblíbený server s počasím .
Výhled na tento týden
Super dokonce sluníčko a 10 st kolem oběda. Tak dneska do toho jdu. Kolik je hodin. Jeje za 35minut ti jede vlak z Vršovického nádraží. No to moc času nemáš. Taky sis mohl vzpomenout dřív :))
Věci lítaj z ramínek na zem něco končí v batohu. Hlavně vodu ! Čas běží :) 20minut do odjezdu (na nádraží to mám skoro kilometr alespoň ze je to z kopce :)) Zabaleno oblečeno poslední kontrola 15minut do odjezdu. Pořád sem doma. No vybíhám na vlak :) To bude o chlup v nejhorším poběžím něco jiného :(
3 minuty do odjezdu jsem u kasy . Naštěstí žádná fronta. Proboha kdo zašněroval ten batoh nemůžu se dostat k peněžence. Dovídám se že vlak jede o 1 minutu dřív. Běžim na nástupiště jasně že až to vzadu třetí.
UF sedím ve vlaku a silně se rosím :))
Vlastně pohoda ještě sem měl minutu času :)) Zbytečnej stres :)) Vláček si drkotá krajinou z okna vidím kudy poběžím domů. Tunel. Vzpomínám kdy naposled jsem jel vlakem v tunelu jo to je hodně dávno :)
"Davle vlak přijíždí k druhé koleji, prosím urychlete výstup a nástup"
Ještě napít a vyrážím po červené směr Zbraslav. Předbíhám pár turistů snad mě nedojdou v kopci. No kopec opravdu přišel vzpomínám že byl horší aha on ještě nezačal :) Tohle že jsem vyjel na kole ? Ten je nekonečnej. No o klusání se mi mohlo jen zdát. I rychlejší chůze drhne :) Konečně jsem nahoře a teď domu a z kopce. Tak teď si to konečně začínám užívat . Sluníčko svítí cesty jsou téměř suché. Temnější místa ale pořád samé bláto. Jsem ve Vraným domu ještě daleko červená vede do kopce 4km po silnici je to 2km než zase narazím na značku a po rovině . Dnes není den na hrdinství volím silnici přece jen nechci ject domů tramvají.
No koukám že tahle turistická trasa není nic moc už do Vraného vedla pár km po silnici :(
Zbraslav, tady to už znám mam 13km za sebou domu max 15 no uvidíme. Hned za mostem moje oblíbená občerstvovačka a kofola. Kde jsou lidi ?? Je lehce kolem poledne počasí paráda ale tady jen pár cyklistů dva bruslaři ?? Co se to děje ? Nakonec je to dobře cesta je jen moje a volná. Nohám už to jde o trošku hůř ale jde.
Už jen 11km domu kua ono to nějak nejde :( Předbíhaj mě uplně všichni . Teda mimo chodců.
Někde u žlutých lázní už to fakt nejde tlačím zeď před sebou co můžu ale už dochází morál :)
Přece nedám tramvaj, je to boj :)
Dobrá vyzkouším tzv. metodu krátkých cílů. A tak říkám doběhnu tamhle k tomu stromu . Další strom , další ... a pořád dokola. No ale klušu nejdu. Další strom. Jo to funguje mam další dva km a nešel jsem na tramvaj.
Jenže nedostávám nic zadarmo. Překonal sem trošku hlavu a přichází na řadu tělo.
"Tak ty si nedáš říct ? Ty si myslíš že mě převezeš ? Tumáš tady to máš."
A je to tady v lýtkách to pocuká a unavové křeče jsou doma :) Tak protáhnout a uvidíme. No dobojoval jsem to až k železničnímu mostu . Vypínám hodinky. Doma nejsem . Ale už mě to netěší už mě ani netěší se přemáhat. Už sem vyřízenej a domu bych maximálně došel a kdoví jestli ? Na hodinách pěknej čas 3:13 (symbolické) Tachometr ukazuje skoro 24km (slabota to sem čekal lepší ) No nic holub poletí domu tramvají :( Možná bych ty tři km domu nějak dopajdal ale nechci :(
Člověče drž se té tyče a hlavně si nesedej :) Kua nejde mi ani stát v tramvaji :(
Konečně poslední schody do 4 patra . Takový test jak na tom sem . No neběžím je. No ani svižně nejdu . No vlastně je ani nejdu. Jen se ploužím nahoru. Jo mam toho akorát :)
Teď s odstupem si říkám asi to bude chtít nějakou změnu jinak se přes ty tři hodiny nedostanu. No po pražský půlce něco vymyslím a uvidíme :)
Tak ať se vám daří líp než mě :))

Jsem tě ke konci článku úplně tlačila, abys to dal.
OdpovědětVymazatPřed 1/2M nemusíš snad tolik blbnout, nech si to na pak...
:) nejsem ten spravnej na rady, ale zda se mi, ze to asi moc resis..:)
OdpovědětVymazatVzdyt ti to jde dobre a porad se zlepsujes, tak se tim netrap.. vsechno prijde, tedy pardon, pribehne:).. Drz se a behej.. 12:)
Tomu říkám správný boj sám se sebou! Pěkný výkon, na čas nekoukej. Běžel jsi 24km, někteří to nedají ani na kole! Pěkně postupně a na koloběh bude natrénováno!
OdpovědětVymazatStejně seš dobrej.
OdpovědětVymazatDíky všem za podporu možná jsem nechtěl aby to vyznělo tak pesimisticky :)
OdpovědětVymazatale myslel jsem že dám víc,
čekal jsem že dám víc
ale nakonec jsem to aspoň zkusil.
2 pulec těžko na cvičišti lehko v boji :)
2 12 U nás lam nic samo nepřiběhne tady záleží opravdu jen na tom jak daleko tu zeď odtlačíme :))
2 bubo obdivuji jak se v závodech dokážeš maskovat aby tě v civilu nikdo nepoznal (a nebo je to obráceně :)))
2 KG tak tohle potěší vždycky :)
:), tak to jsi rekl moc hezky..:).. lami tlaceni.. to zni hrde! msf! 12:)
OdpovědětVymazatMe prebihaji casto i chodci, jsi na tom dobre! :)
OdpovědětVymazats0c
Ale to oni pospíchají do práce a tobě se tam nechce,že :-))))))
VymazatTech nedokoncenych behu jeste bude ... ale tlacit zed od Zlutych Lazni k zeleznicnimu mostu se pocita! Zkus priste to samy, uvidis ze ji dotlacis dal. Jinak teda jsem trochu zmaten temi "unavovymi krecemi" ... me to spis zni jako nedostatek soli. Po trech hodinach neni divu, priste si vem na cestu par slanych precliku nebo si ke kofole dej pytlik slanejch tycinek, to by melo fakt hodne pomoci. Drzim palce ... nebat se a nekrast ! ... to je dulezity.
OdpovědětVymazatdiky s temi mineraly asi máš trochu pravdu protože sem jel vyjimečně na čistou vodu. Jinak pokud je sval unavenej a malo trenovanej tak pri většim zatížení je ke křečím daleko víc náchylnější ale i ty mineraly hrají svou roli. Ale víš mám kolem sebe tolik vzorů že pokud bych se jim chtěl aspoň z poloviny přiblížit tak sem už mrtvej :))
VymazatNa dlouhé si beru ionťák a nějakou výživu, má to jistě něco do sebe. Větší krize mívám jen když je horko, v zimě se to dá přežít i bez ničeho. Ale než se tělo vycvičí tak je lepší mu ten přísun zajistit. (Vlastně ani nevím, kdy jsem běžela něco nad 20. Loni?... :o)
Vymazat