Taková doba uplynula a hlásím "BĚHEM mé činnosti se nic zvláštního nestalo" :)
No nestalo sem pořád stejné pako . Zrovna včera jsem si na stěne asi znova do..pip... ten rozbitej prst z kola. A jak vtipně poznamenal jeden známej "ty ses ale .. pip ... dva měsíce lečení jsou v ..pip.... :) " No jasne příště budu moudřejší mami :).
Když se nic nestalo tak se vlastně dá psát jen o číslech a jedno jestli jsou malá, velká ,špatná nebo dobrá.)
Minulý měsíc byl ve znamení konečně zvolnit a vše podřídit léčbě klenby. Zkrácená vzdálenost umožnila celkem dodržovalt zvolené 3+1 ale znáte to někdy se nechce a když už léčíte tak toho odpočinku není nikdy dost. :)) Snažím se protahovat a občas chvilinku balancovat bych zpevnil co se zpevnit dá:))
Záznamy v deníčku hovoří jasně před během i po běhu jsem bez problémů. Někdy je po ránu cejtit když jsou nohy zatuhlé ale to je stejně nádhera:) timto během neběhem sem naběhal asi 80km (radši bez komentáře :))
Boty sem zozšlápnul začinam mit dobrej pocit že sem si je pořídil.)
V sobotu sem zjistil že u mě také fungujou Pavlovovi reflexi. Ráno jsem musel narychlo ješte do bankomatu (necelej kilák od baráku) než vyrazím na chalupu .Tak jsem si vzal běhaci boty že jim další rozšlápnuti neublíži. Vylezu před barák udělám pár kroků a říkám si přece nepudu když mám ty boty tak sem to vzal klusem . No nakonec i zpátky do kopce taky klusem . Co budu povídat príjdu domu a než se ostatní dopřipravily tak ze mě leje jak z konve no sem to ale lama :)) Radši si přezouvám normální tenisky kdoví jak by ten den dopadl v těch běhacích .))
Také mám novou zkušenost jak mohou vzniknout běžecká zranění náhodně. Zní to šileně ale ja si to stejně neumim jinak vysvětlit. O jednom vikendu vyrážim autem do Hostivaře na plánovanej delší aspon 1,5h klus. Jsem odpočinutej klenba v normalu a pokud nebudu dělat šílenosti tak to pujde. Prostě žádnej náznak problému jen pohoda. Vystoupim z auta došlápnu na levou nohu a cejtim škubnutí v lejtku a náběh na křeč no nic nechápu . Blbě sem nedošlap nic jsem špatně neudělal a tohle ?? No stejně jsem to šel lehce rozběhat .No a večer jsem nakonec cejtil že jsem běhal přez něco co tam v tom lejtku opravdu asi bylo .
Teď řešim jen jediné dilema kdy mam začít přidávat a zda vůbec. Trošku přemýšlim že bych začal vic chodit abych trénoval aspoň ten čas .No uvidim. Zatím se snažim krotit.
A když už jsme u těch čísel nedavno mi znamej poslal hadanku a její zadání je naprosto skvělé :))
Sejdou se tři matematici a protože jsou (jako ostatně většina) trošku mimo realitu, hned si začnou dávat hádanky. O tu nejlepší se podělím: Jeden povídá: "Myslím si dvě čísla od jedné do devíti a mohou být i stejná. Panu T pošeptá součet myšlených čísel a panu N pošeptá součin myšlených čísel. Pak se oba pánové začnou bavit mezi sebou.
Zde máme jejich rozhovor:
T: Já nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
N: Já také nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
T: Já stále nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
N: Já také nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
T: Já pořád nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
N: Já také nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
T: Já stále ještě nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
N: Já také stále nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
T: Já pořád ještě nevím, jaká jsou ta dvě čísla!
N: Tak já už vím, jaká jsou ta dvě čísla!
T: Tak já už také vím, jaká jsou ta dvě čísla!
Takže potrénujte taky něco jiného než svaly :))

Moc hezky, ta hadanka je moc roztomila, kazdeho matematika potesi:), abych to nekazil, tak drzim hubu:). Ja znam variantu hadanim veku synu, kde info jde pres pocet oken na budove a dodatecna informace je, ze starsi syn ma na levem oku dve dioptrie:).
OdpovědětVymazatZdravim z Phili, nemohl jsem jinak a vybehl jsem si opet schody muzea umeni a zvedal ruce:)!
Vzdyt ti to jde dobre, mozna prave ted uz jsi nad vsim zvitezil. At se dari, vydrz a uzivej si to. 12:)
80km neni malo. Jiste, clovek by chtel vic, ale dulezita je ta chut a touha. Nikdy nebudes behat ze setrvacnosti, protoze si nekdy v minulosti ubehl tolik a tolik ... vzdycky to bude proto ze je to neco co te nejak naplnuje. Pridavat muzes uz hned. Tech slavnych 7-10% neni povinnych, kdyz pridas min nebo vubec nic, taky OK, kdyz das dalsi mesic pres stovku bude to super, ale s jednim mesicem tvoje bezecka budoucnost nevstava ani nepada. Dulezity je drzet rytmus, aby si telo zvykalo a posilovalo se na spravnych mistech. Kazdy den kdy vyrazis ven se pocita. Drzim palce.
OdpovědětVymazatP.S. Za rok SUTR? ;))
a jeste ... omezim se na proste tvrzeni "reseni existuje" ... jinak jako fyzik tu vasi hadanku absolutne odmitam komentovat :)
OdpovědětVymazat12 diky ja vedel že co se týče hádanky nezklameš :) a ten filmovej pocit ti závidim:)
OdpovědětVymazatRS pokud se zadaří tak i Šutr za rok bude letos bylo nutkání ale zase bych se odrovnal tak sem si to odpustil. A dik za rady těšim se na další :)
Lubosi, uz jsi taky skakal po schodech, tak ASPON na dalku jsem blaznili jako Rocky!:)
OdpovědětVymazatBezici stin ma moudry postreh: vydrzet, nevsimat si toho, ono to prijde... Prislo to u nej, ktery usiloval o velke vysledky, ale i u me, stare lamy:), takze je to asi pravda:). MSF!
ja tu hadanku nepochopila.... ale u me to neni zas tak divny /pohled na barvu mych vlasu/ :-) Souhlasim s Running Shadow... dokud behas je jedno kolik :-) Hlavne aby Te to neprestalo bavit!
OdpovědětVymazat