Tak jsem si opět dokázal, že je nejvyšší čas vrátit se k televizi a na kanape. Tam mě to jde nejlépe :))
Začalo to když Honza běžel jako náhradní expres veverka. No nedalo mi to a výhled na poslední horskou výzvu v Krkonoších mě hned zaujal. Zhodnotil sem své schopnosti a rozhodl se pro půlku (Half 35km) To že trasa vede přes sněžku rozhodlo. Trošku sem i trénoval a dělal si iluze že by to aspoň ve svižném tempu šlo odklusat a byl to minimální pochoďák.
Nojo ale lama plánuje a stává se zní mega lama co se pak diví.
První překvapení přišlo ještě před startem. Změna trasy. Nalákaly jsme vás na sněžku ale půjdem okolo nějakej důvod už se najde. Pro někoho minimalní problém pro mě podraz jak ......
Trošku se trasa i prodloužila z 35 na 38 ale to se dá považovat za detail.
Nakonec v pátek s Lenkou balíme a ráno vyrážíme směr Krkonoše.
Hned po zaparkování při cestě pro čísla je vidět kudy se budeme vracet a závěrečný usek sjezdovky bude dolu asi dost vostrej :)
Při čekání na start dobíhají první závodníci z celé trasy co startovaly před půlnocí a s časem lehce přez 9hodin to zní neuvěřitelně (68km)
vyrážíme a víme že první úsek je skoro 7km do kopce
V hlavě kalkuluju a přehodnocuju časy a řikám si mezi 6-7 hodinama to bude paráda
Začínáme svižně ale kopec je kopec
Vypadá to na velkej kopec
Sakra nikdo mi neřekl že v Krkonoších jsou kopce :)
Je krásně a okolí je super
Výhledy jsou neuvěřitelné stejně jako ten kopec a vedro
Lenka mě táhne a ma nějak moc energie kua co si šlehla ??
Přepiskl sem tempo a začínám trpět a to nejsem ani na prvnim kopci
Uff chcipam nadávám si za svojí blbost jsem totalně mimo skoro dvě hodiny na vysoké tepovce mě zabily
První trošku rovná plocha
Počasí je super ale ne na tenhle závod jen cestou do kopce padly 2 litry vody ze zasob naštěsti víme že tam bude nejlepší pramen v krkonošich to je jak živá voda ale my máme za sebou max 7km z 38km UFF
Místo na sněžku jsme odbočily doprava šlapeme od Luční boudy ke kapličce
Vůbec nechápu co tady nahoře dělá asfalt no fuj
Asfalt místy krásně bublá a pod botama občas dělá mlask mlask no fuj.
A ted konečně z kopce trošku jsem se dal dohromady ale žadnej zázrak to dnes nebude
Dokonce jsme z toho prvního kopce misty klusaly a užívaly si nepříjemné mlask mlask
Ale krkonoše jsou nádherné
Máme za sebou prvních 15km a první občerstvovačku doplnujeme vodu která se znás vypařuje po litrech
Další kopec před námi
A vrchol nikde
Nakone už nebylo ani sil pořizovat další dokumentaci až když jsme šli poslední kopec dolu a těšily se kdy už uvidime tu šílenou sjezdovku
Tak tamhle naproti jsme ráno šlapaly nahoru odtud to nevypadá tak strmé a tak obtížné
Cesta dolu je nekonečná . Jsem vyřízenej . Už chci jen dojít. Nechápu jak to někdo mohl celé běžet pripadně jit ty kopce svižně naše kalkulace se smrskly na stihnem 9 hodin nebo nestihnem. Puchejř na patě nemá cenu ani lepit už tušíme že dolu je to maximalně hodina cesty. Nohy mam jak hadrová panenka . Noje nové inovyjsou sice dobré ale na těch šutrech po té době už to není ono pálí mě chodidla kontroluju ale puchejře nikde jen ta hrana paty.
Tak za zatáčkou už bude ta sjezdovaka
tak za další občas už vitr donese dozvuk nejakě muziky
tak za další ale muzika už je slyšet
konečně už je ta sjezdovka hlavně nepadnou na hubu jinak to bude rychlý :)
koneeecccccc no 9hodin jsme nedaly. Dělaly jsme max a rychleji to určitě nešlo necelých 40km a sem na tom stejně nebo huř jak po tech 60km při pražské stovce.
Beru nealko ovocné pivo lehám do trávy .
V hlavě jen
Končím se sportem
Krkonoše už nechci vidět
Kopce už nechci vidět
.... a spousta dalšiho nepublikovatelného obsahu :((
Zvedám se z trávníku abych došel k autu (naštestí mame řidiče) ale nohy neslouži hlava dala pokyn konec nohy vypověděly službu.
Teď už to vidim trošku růžověji a fotky my připomínají jaký užasný ale náročný to byl výlet.
Holt se musim smířit s tím že jako v hospodě nedám ani 10 piv tak i v krkonočích už po pár kilometrech lezu po čtyrech.
Ale co aspoň jsme udělaly slušný fotky :))
Co blbnes?? :)
OdpovědětVymazatZ fotek je videt, ze jste si to skvele uzili.. nadhera.. Hned bych tam bezel.. Tak kopcum a ultra zdar! At se dari! 12:)
Neustále si říkám zda ta ztráta sebevědomí za ty pokusy vůbec stojí :((
Vymazatmel jsi jit radeji long, ten se sel prevazne v noci a nebylo tak horko :-)
OdpovědětVymazatLong bych asi nedal ale neumím posoudit jak moc mě to teplo ovlivnílo vim jen ze jsem vypil necele 4 litry vody za cestu a skoro nic nevypudil :)) Hlavně mě zabil ten první přepísklej kopec :(
VymazatJediné pozitivum je ,že jsme nikde nesešli z trasy což bylo minimalně 3x na hraně (lehce jsme se vraceli)
Jaké Inovy prosím Tě přesně máš? Jiřík
OdpovědětVymazat:)) málo mě čteš :)) viz zápisek "MAMURA aneb trochu v rozpacích"
Vymazatjde o ROCLITE™ 268 jinak měl jsem v nich jiné vložky kvůli klenbě http://www.behshop.cz/bezecke-doplnky/footdisc-runpro-cushion/
Vidíš to - a přitom jsem ten článek o MAMUŘE četl, ale úplně se mi vykouřil z hlavy jak jsem se začetl do průběhu Horské výzvy :o)) Ach ta skleróza :)) Díky.
VymazatJiřík
Super fotky, zni to asi blbe, ale cisi z nich na me letni pohoda. Klobouk dolu!
OdpovědětVymazatKlobouk spíš nahoru pěkně jsem si spálil kouty :))
VymazatProstě pěkná horská túra. Kde je problém? ;o))
OdpovědětVymazatTed momentálně v antidepresivech :)
VymazatTy muzes pit pivo v praci? :)
Vymazatne, šel se vyklusat :-)
VymazatParádní výkon L+L :-) Krásný letní den a super túra po krásných horách! Možná jediný problém je u tebe L srovnat si v takovýchto případech hlavu do směru - jdu si to užit!!! (jedno za jaký čas) Pak by to antidepresivum-pivo (i nealko) v cíli fungovalo celý týden :-))))))))))))))))) Fotečky jste nafotili krásné a koukal jsem, že "žabička zelená" na některých běží, nejen kluše :-)) Palec nahoru!
OdpovědětVymazatV noci o moc chladnější nebylo, ale přeci jen ... Před tvým výkonem "v pravé poledne" smekám. Nechtěl bych tam být. Krásný fotky ... prohlédl jsem si, kde že jsme to běželi.
OdpovědětVymazatNení před čím smekat . To sadlo se do kopcu pronese a podle toho to vypadalo :) vůbec si neumim predstavit ty kopce třeba na montblank :))
Vymazat