středa 15. května 2013

To jseš trubka zase koleno

No chtěl jsem napsat něco o běhání ale nenapíšu protože to stojí jak se říká za starou Belu :))
Staré pranostiky říkají :
Březen - za kamna vlezem
Duben - ještě tam budem
No je vidět že jsem je neposlechl a to jak loni viz můj druhej pražskej půlmaraton . Tak letos sem se šetřil na soudek což se povedlo ale dopadlo to podobně jen o chvíli později.
Dneska jen můžu přemýšlet nad tím jestli to bylo mým špatným oblečením a zimou nebo tím že jsem do toho šlapal zbytečně moc a nebo dokonce obojím :))
A jak říká márfi " můželi se pokazit víc věcí pak se pokazí určitě všechny a v tom nejnevýhodnějšim pořadí :)"
Takže mě teď bolí koleno a moc neběhám.Nízký přísun antidepresiv dělá svoje. Přitom to počasí to by se člověk z toho .....
Dal jsem tomu tejden klidu a pak to zkusil klasika -3dny zpět . Prostě  neumím regenerovat nejsem  Wolverin jako někteří co dokonce propagují "to se musí rozběhat" . Asi chápu že u někoho to může fungovat ale nechápu proč zrovna u mě ne. Prostě u mě to funguje naprosto přesně podle logiky když to nenecháš v klidu tak se to jen zhorší (a možná se zpomalí léčení )
Teď v pondělí zase to bylo v klidu ok . Tak jsem to šel skusit opatrně tomu dal necelých 40 minut a už to bylo znát a jsem zase - 2dny zpět (nebo kolik já už to ani nepoznám )
No přemýšlel jsem o Krkonošské 25ce ale na to si můžu nechat zajít chuť. Takže teď je ve výhledu jen žebrácká a uvidíme jak to dopadne.
Takže ten květen bude stát běžecky u mě za starou bačkoru (naštěstí jen běžecky :))

No napsat sem si to musel abych třeba příští rok nezapomněl a mohl navázat zase něčím novým :))
Tak ať vám  to běhá .

7 komentářů:

  1. Věř a víra tvá tě uzdraví. Jednou prostě bude líp, neboj ;o)

    OdpovědětVymazat
  2. To znam... az si budu jista, jak z toho ven, dam vedet :) zatim testuju... At se to brzo zlepsi!

    OdpovědětVymazat
  3. Drž se Luboši :-) Je fakt, že na Soudku jsi to s tím lehkým oblečením asi přehnal :-( Doufám, že brzo bude líp a koleno se umoudří - to víš už nejsme nejmladší :-)))

    OdpovědětVymazat
  4. Ach kolena, kolena, necht priblizi se k jezeru... v tom mym mi loupe uz kolik let a kdyz prsi, taky se to moc rozbehat neda. Drzim palce, at se to brzo vylepsi!!

    OdpovědětVymazat
  5. Jasne, odpocin... uz nejsme nejmladsi, jak rika provokater bubo,.. a musime se setrit:)...
    Ne vazne, sam poznas a vis, co na tebe plati a nenech se od tech silencu kolem nijak zblbnout...:)
    Vsak vseho docasu.. ono se to koleno ci kolena jiste umoudri!!!
    Drzim palce.. 12:)

    OdpovědětVymazat
  6. Diky všem za podporu.
    Je krásný že člověk chce to co zrovna nemůže. Když je hezky chtěl by aby pršelo. Když nemůže běhat chtěl by běhat a skákat a až budu moci zase se mi nebude chtít.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :) na to nejlepsi si ted neco naplanovat (maleho!!! a pomaleho!!!) az budes moci.. Drzim palce! 12:)

      Vymazat