pondělí 9. července 2012

Běžíme, nevšímáme si, nezastavujem.

Tak tyhle povely jsem slyšel celou cestu . Centrální park mě otevřel svou náruč. Tak tohle je jinej svět. Ale kde jsou lidi ??
Vždyť je 9 hodin sluníčko začíná pálit. Teda sám tu nejsem přede mnou běžej dva chrti v zelenejch trikách  a jedno koště ( promiň Deri) .

 Centrální park zeje prázdnotou a my se blížíme k Prokopskému udolí.

Místní znalec nám vybírá vyhlídkovou trasu a už nám ukazuje krátkej kopeček na hráz a se slovy přece to nebudem obíhat se žene nahoru . Uf tohle mě brzo zabije. No musim říct že draci aspoň trochu naladily tempo abych chvili přežil . Mít takovéhle prostředí přímo za barákem je  něco neskutečného. 

Uff už nemužu hele lavička a hned vedle pani s jezevčíkem . Ještě sto metrů a sednu si :) "Nevšímáme si nezastavujem " Poslouchám běžim dál ale taková pěkná lavička to byla. Naštěstí probíháme takovou zarostlou kozí stezku  sotva pro jednoho neni na mě vidět přecházím do chůze :)) 

Dostáváme se nad udolí nádhernej výhled pod námi rokle jako  ...  . Sice nemužu nejde mi to ale stejne jako pako provokuju  hele tamhleten sráz samá skála dáme to dolu Stín by z nás měl radost :) No nedaly  běžely jsme pořád podél okraje . Občas si opakujem nesmrtelné hlášky jako třeba "dva až tři kojoti utíkaj před tebou čtyři a víc už běžej za tebou." Dokonce když už i Deri byla zoufala z mého tempa tak mě poslaly zkratkou a samy si to oběhly celé.  No aspoň sem neumřel tak brzo :)) Moje triko by se pomalu dalo ždímat  jak to že se nepotěj ?? To je nespravedlivé :(( Nejak mi to nejde . Noha boli jen tak akorát ale to se musi rozběhat . No naštěstí  točíme zase k domovu . Táhnou mě jak schnilou hrušku .

 Deri potůček nechceš se koupat ?? " Běžíme nezastavujem" velí ten vepředu a jestě přidává " nevšímáme si" ach jo :)) 

Ty furt nadáváš jak ti to nejde . Máš se z toho radovat . Běžíš dobře . No jo jenže když kouknu na Deri tak psí oči neklamou a říkají " no kde jste vzaly toho šneka" . To jsem to dopracoval  už nemůžu ani napsat  trpěl jsem jak pes :)  protože Deri ta byla uplně v pohodě. 

No naštěstí byly skoro dvě hodky za náma moje kilometráž díky zkratkám naprosto tragická. 
Ještě že ten Honza měl dobře vybavenou kuželkárnu :)) Ta tečka nakonec stála za to. 

Těsně před koncem běhu
Tak s nima teda příště nejdu to mě nestojí za to 

Po běhu 
Tak za rok možná zase

Po 8 hodinách 
No možná ještě letos

Druhej den 
No pokud mě šneka zase vemou  pujdu i příště :))

10 komentářů:

  1. jeee, tak to je krasny, ze Te Honza, takhle vyvez :-))))) Hraz je krasna proverka odvahy :-))) Minule jsem si ji dala dvakrat za sebou - abych si dokazala, ze na to mam a dva cyklisti si tukali dobre na hlavu :-)))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jo máte to tam krásné. Já si pořád opakuju co mě nezabije to mě posílí. No ale tentokráte už k tomu nebylo daleko :))

      Vymazat
  2. No tak to jsi trpěl jako normální šnek, když Deri byla v poho :-)))) Pěkně jsi mě rozesmál :-)))))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. No ja už se taky tomu teď směju ale v tom prokopaku sem byl rád že mě vzaly ale do smíchu mi nebylo :)

      Vymazat
  3. Doufam že to R tam chybí záměrně :))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Četl jsem hroch ještě než jsem si přečetl tento komentář :-))) a málem jsem upadl smíchem, že nás napadají stejné kraviny :-)))))))))

      Vymazat
  4. To mě vážně vůbec nenapadlo :oDDDD

    OdpovědětVymazat
  5. No jsem rad, ze se i moje "zadni" noha diky Deri dostala do medialniho prostoru:).
    Vidis, pri pobihani jsi furt "virtualne" umiral a ve finale to nebylo spatny... Urcite zase dame nejakou jinou trasu, Deri ma treba rada to kolem potoka a ve skalach... nebo smerem na Holyni. Je to potreba prozkoumat. Pivo/vino u nas vzdy je a po dobehu nema chybu! Tak behu zdar, ultra zvlast! 12:)

    OdpovědětVymazat