Tak tyhle povely jsem slyšel celou cestu . Centrální park mě otevřel svou náruč. Tak tohle je jinej svět. Ale kde jsou lidi ??Vždyť je 9 hodin sluníčko začíná pálit. Teda sám tu nejsem přede mnou běžej dva chrti v zelenejch trikách a jedno koště ( promiň Deri) .
Centrální park zeje prázdnotou a my se blížíme k Prokopskému udolí.
Místní znalec nám vybírá vyhlídkovou trasu a už nám ukazuje krátkej kopeček na hráz a se slovy přece to nebudem obíhat se žene nahoru . Uf tohle mě brzo zabije. No musim říct že draci aspoň trochu naladily tempo abych chvili přežil . Mít takovéhle prostředí přímo za barákem je něco neskutečného.
Uff už nemužu hele lavička a hned vedle pani s jezevčíkem . Ještě sto metrů a sednu si :) "Nevšímáme si nezastavujem " Poslouchám běžim dál ale taková pěkná lavička to byla. Naštěstí probíháme takovou zarostlou kozí stezku sotva pro jednoho neni na mě vidět přecházím do chůze :))
Dostáváme se nad udolí nádhernej výhled pod námi rokle jako ... . Sice nemužu nejde mi to ale stejne jako pako provokuju hele tamhleten sráz samá skála dáme to dolu Stín by z nás měl radost :) No nedaly běžely jsme pořád podél okraje . Občas si opakujem nesmrtelné hlášky jako třeba "dva až tři kojoti utíkaj před tebou čtyři a víc už běžej za tebou." Dokonce když už i Deri byla zoufala z mého tempa tak mě poslaly zkratkou a samy si to oběhly celé. No aspoň sem neumřel tak brzo :)) Moje triko by se pomalu dalo ždímat jak to že se nepotěj ?? To je nespravedlivé :(( Nejak mi to nejde . Noha boli jen tak akorát ale to se musi rozběhat . No naštěstí točíme zase k domovu . Táhnou mě jak schnilou hrušku .
Deri potůček nechceš se koupat ?? " Běžíme nezastavujem" velí ten vepředu a jestě přidává " nevšímáme si" ach jo :))
Ty furt nadáváš jak ti to nejde . Máš se z toho radovat . Běžíš dobře . No jo jenže když kouknu na Deri tak psí oči neklamou a říkají " no kde jste vzaly toho šneka" . To jsem to dopracoval už nemůžu ani napsat trpěl jsem jak pes :) protože Deri ta byla uplně v pohodě.
No naštěstí byly skoro dvě hodky za náma moje kilometráž díky zkratkám naprosto tragická.
Ještě že ten Honza měl dobře vybavenou kuželkárnu :)) Ta tečka nakonec stála za to.
Těsně před koncem běhu
Tak s nima teda příště nejdu to mě nestojí za to
Po běhu
Tak za rok možná zase
Po 8 hodinách
No možná ještě letos
Druhej den
No pokud mě šneka zase vemou pujdu i příště :))
jeee, tak to je krasny, ze Te Honza, takhle vyvez :-))))) Hraz je krasna proverka odvahy :-))) Minule jsem si ji dala dvakrat za sebou - abych si dokazala, ze na to mam a dva cyklisti si tukali dobre na hlavu :-)))
OdpovědětVymazatJo máte to tam krásné. Já si pořád opakuju co mě nezabije to mě posílí. No ale tentokráte už k tomu nebylo daleko :))
VymazatNo tak to jsi trpěl jako normální šnek, když Deri byla v poho :-)))) Pěkně jsi mě rozesmál :-)))))
OdpovědětVymazatNo ja už se taky tomu teď směju ale v tom prokopaku sem byl rád že mě vzaly ale do smíchu mi nebylo :)
VymazatJsi statečný hoch! ;o)
OdpovědětVymazatDoufam že to R tam chybí záměrně :))
OdpovědětVymazatČetl jsem hroch ještě než jsem si přečetl tento komentář :-))) a málem jsem upadl smíchem, že nás napadají stejné kraviny :-)))))))))
VymazatTo mě vážně vůbec nenapadlo :oDDDD
OdpovědětVymazatNo jsem rad, ze se i moje "zadni" noha diky Deri dostala do medialniho prostoru:).
OdpovědětVymazatVidis, pri pobihani jsi furt "virtualne" umiral a ve finale to nebylo spatny... Urcite zase dame nejakou jinou trasu, Deri ma treba rada to kolem potoka a ve skalach... nebo smerem na Holyni. Je to potreba prozkoumat. Pivo/vino u nas vzdy je a po dobehu nema chybu! Tak behu zdar, ultra zvlast! 12:)
Už se těším :)
Vymazat