Možná by se mohlo zdát, že tento zápisek bude o popíjení loňských archivních zásob levného alkoholu ale všechno bylo jinak .
Má nejnovější Lamí zkušenost začíná v sobotu ráno. Mám celkem jednoduchej plán dám si své sobotní kolečko. Nebudu to hrotit přece jenom příští týden je soudek :)
Hned na začátku se mi asi zbláznily hodinky a blbě ukazujou tepovku :)
Běžim pocitově někde kolem 130 a hodiny neustále tvrdí 160. Pak se to mění obráceně asi na 5tém kilometru pocitově 160 a hodiny ukazuji 135 UFF pak se to nějak srovnává ale stejně to neřešim . Za tu dobu co běhám s tepákem to beru jen jako informaci a spíš koukám na pocity a brzdim jen když mam pocit že nemužu dejchat a na hodinách je 170++.
Po cestě zpět vždy běhám kolem mámy (dobrá občerstvovací stanice )
No a tady to začíná . Mám 12km a ted se rozhoduji :
- rovnou domu a pit až doma dneska mi to jde asi by se dalo
- zastavit u mámy na pití a pak domu ale doma dnes nikdo není a budu muset něco hledat v lednici
V hlavě se to honí "měl bys běžet " "děláš to pro radost ?" "potěšítě když se zastavíš ?" "de vo něco"
No tak poslední varianta
- zastavit a dat si něco k jidlu a pití a pak pomalu doběhnout domu, mámě udělám radost a bude z toho pěknej den :)
Nakonec z toho byla svíčková Mnam :)
Vyrážim domu pomalu to rozbíhám čeká mě asi 5km
Vychladl sem ale pomalu to jde ani jsem moc nevytuhl a nic si nerozseděl .
No a na 3km to přišlo, de to ale dře to najednou se to okolo začína snažit houpat ?? Co to je?
Jdu do chůze vydejchám zase se rozbíhám a po 200 metrech zase pocit houpání a zatmívání a do.... co to je ?
Něco jsem si asi nasadil do hlavy proč to nejde ? Běžím kolem nemocnice dávám další pokus. To přejde, zase ten pocit no nic vypínám hodinky domu už pořádně nedoběhnu nemá cenu nic měřit :(
Přiznám se že ani nevím co se to dělo ale přikládám to tomu najedení a tak jak se mi občas chce po obědě strašně spát a tělo jde do útlumu tak možná něco se projevilo při běhu? Možná jsem posera ale co aspoň mám novou zkušenost.
A znovu říkám nic z loňských zásob jsem nepil :)
Jestli se ti po svíčkové jen zatmělo, tak to ještě jde...
OdpovědětVymazatBezet nekam po svickovy??? Mas muj obdiv!
OdpovědětVymazatNo musel sem domu bál sem se že se mi bude chtít spát :))
VymazatNo nerozběhal sem to ale o to líp se pak doma spalo :)
To ze jsi nic nepil si nech pro prislusniky VB.. MY, co te zname ti nic neverime..:)
OdpovědětVymazatOvsem mohl bys to nechat patentovat.. beh jako jediny mozny zpusob vyplaveni metylalkoholu z tela..
At se dari! 12:)
Ano pod tlakem se přiznávám byl jsem opilí jarem :)) a přecpanej svičkovou :))
VymazatTak mně se jednou zatmělo z nedostatku kyslíku. A taky to bylo původně jídlem :) Dala jsem si k snídani vajíčka a párečky, pak mě při půlmaratonu bolelo břicho a jak jsem běžela několik kilometrů schoulená, tak se mi blokla bránice, nemohla jsem dýchat, ale běžela jsem dál (blbec!) a zastavila mě až tma před očima. Od té doby jsem v rozpacích, jestli je opravdu mojí pomyslnou hranicí k zastavení, až ta tma.
OdpovědětVymazat